شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:08 منتشر شده در مورخ: 1393/10/10 شناسه خبر: 204491

دامن زدن به ایرادات فنی"فیس‌نما" به نفع کیست؟/ هواداران "وایبر"و"واتس‌آپ" در برابر نقص فنی چه واکنشی نشان دادند!

دامن زدن به ایرادات فنی"فیس‌نما" به نفع کیست؟/ هواداران "وایبر"و"واتس‌آپ" در برابر نقص فنی چه واکنشی نشان دادند!
متاسفانه عده ای با بزرگ‌نمایی ایرادات فنی سایت"فیس‌نما" سعی در تخریب دستاورد چند جوان ایرانی دارند در حالی که این سایت جز 10 سایت برتر کشور است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا،‌ چندی پیش خبری بر روی برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت که در آن گفته بودند که سایت شبکه اجتماعی "فیس نما"توسط برخی افراد در داخل کشور هک شده است.

فیس نما شبکه احتماعی است که در داخل ایران به دست چند جوان متخصص ایرانی ساخته شد و رتبه آن در کشور ایران به عدد 6 رسیده بود. بر اساس تحقیقات انجام شده این سایت در ماه نزدیک به 20 میلیون بازدید کننده داشت که در جای خود رقم قابل ملاحظه ای تلقی می‌شود.

در خصوص عوامل هک شدن این سایت پر مخاطب حرف و سخن های فراوانی شنیده می‌شود که شامل علل بیرونی و برخی نیز شامل عوامل داخلی است. اما در این بین شنیده های خبرنگار دانا حاکی از این است که این اقدام نوعی تسویه حساب شخصی توسط یکی از افراد آشنا به سایت فیس نما بوده که البته اظهار نظر قطعی در این باره زود است و پس از پیگیری های پلیس فتا و مراجع ذی صلاح قطعا اطلاع رسانی دقیق در این رابطه صورت خواهد گرفت.

اما نکته مهم در این ماجرا این است که متاسفانه عده ای بجای حمایت از کار متخصصان جوان ایرانی درصدد تخریب آن برآمدند. شبکه های اجتماعی کلوپ و فیس نما دو شبکه ایرانی در حوزه اجتماعی هستند که مخاطبان زیادی هم دارند و لذا انتظار می‌رود از سایتی که به دست چند جوان ایرانی ساخته شده و توانسته بدون داشتن سرمایه رتبه 6 کشوری را به خود اختصاص دهد حمایت شود نه اینکه با حمله ای همه جانبه آن را زمین زد.

بدون شک برای مبارزه با نرم افزارهای صهیونیستی و جاسوسی غربی ها باید نمونه ای همتراز با آن را ساخته و به مردم ارائه کنیم و بعد از آن توقع داشته باشیم که کاربران از آن برنامه ها استفاده نکنند.

البته این اتفاق تنها در کشور ایران و یا درباره نرم افزارها و سایت ها ی ایرانی رخ نداده و بلکه ابر قدرت ها در چنین تکنولوژی هایی بعضا گرفتار مسائلی از این دست بوده اند. مشکلاتی از قبیل ضعف امنیتی و پایین بودن امکاناتی از این دست در نرم افزارها چیز بعید و دور از ذهنی نیست و به نوعی این نوع طرح ها بعد از آزمون و خطا به شکل تکمیلی و نهایی خود عرضه می‌شوند.

به طور مثال مسئله" هک شدن وایبر" در چند ماه پیش رخ داد. در آن زمان بسیاری از سایت های خبری خارجی اقدام به انتشار این خبر کردند که تمامی عکس هایی که در وایبر انتشار پیدا کرده هم اکنون با استفاده از نقطه ضعف امنیتی که در آن وجود دارد قابل مشاهده است.

همچنین چند ماه پیش از آن نیز چندین "نقطه ضعف در واتس‌آپ" پیدا شد که به راحتی تمامی مکالمات 2 نفر قابل شنود بود و یا همین "یاهو" که بیشتر کاربران ایرانی از آن دسترسی ایمیل دریافت کرده اند دقیقا اوایل سال 2014 به طور رسمی اعلام کرد که چند میلیون از ایمیل ها هک شده است.

همچنین چندی پیش به دلیل ضعف در سیستم امنیتی بانک‌ها چند هکر توانستند به این شبکه نفوذ کنند و رمز عبور تعداد زیلادی از کارت‌ها را منتشر کردند که بازتاب وسیعی داشت.

حال سوال این است که سرقت رمزهای کارتی بانک‌ها موضوع مهم‌تری است یا هک شدن بخشی از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی؛ قطعا دسترسی چند هکر به اطلاعات بانکی کاربران بسیار مهم‌تر است و جا دارد برخی رسانه  به جای زیر سوال بردن یک شبکه اجتماعی داخلی به موضوعات مهم‌تری بپردازند.

در همین رابطه باید به واکنش مردم سایر کشورها نسبت به انتشار اخبار هک شدن برخی سامانه‌های مجازی اشاره کرد؛ مردم آن کشوها ضمن حمایت تمام قد از طرح های بومی کشورشان به تولیدگنندگان و متخصصان این نرم افزارها و سایت ها اجازه دادند تا اشتباه خود را اصلاح کرده و به طور کامل تری محصول خود را عرضه کنند که شاید همین نوع برخورد باعث شد تا این سایت ها و نرم افزارها جهانی شود. 

هنگامی که اخبار سایت های انگلیسی زبان در مورد نقطه ضعف هایی که وایبر و واتس‌آپ وجود داشت و یا در مورد هک شدن یاهو بررسی و مطالعه می‌شود، پی می‌بریم که قریب به اتقاق خبرها حکایت از رفع ایراد این ابزارها دارد. فارغ از آنکه اکثر مردم با درک بالا و آگاهی از اینکه هیچ ساخته دست بشری کامل نیست، بجای تخریب آن نرم افزار و سایت ها، اقدام به حمایت از آن ها کردند رسانه ها نیز به درستی رسالت خود را انجام دادند.

 لذا در اینجا سئوالی که مطرح می شود این است که چرا ناخواسته و یا خواسته برای تخریب یکی از برترین شبکه اجتماعی کشورمان، به افراد سواستفاده گر و عواملی که همواره دوست دارند ایرانیان وابسته به آن ها باشند، کمک می‌کنیم!؟

فراموش نکنیم که پشت سر هرکدام از این سایت ها چند جوان ایرانی زحمات زیادی را متحمل شده‌اند و لذا باید از آنها حمایت شود تا محصول کار خود را با کیفیت بالاتر ارائه کنند و در عین حال نواقص و ایرادات آن، که امری طبیعی است را هم مرتفع سازند.

انتهای پیام/س

https://newosroom.dana.ir/204491
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1393/10/10 - 18:40
پاسخ
سایت فیس نما هیچ کار فنی و حرفه ای نمیکرد یه نرم افزار نال شده sharetronix بوده و با popup یا کلیک دزدی ویزیت جمع کرده بوده چرا میخواین بزرگ جلوش بدین
rateup 428
ratedown 81
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به کی گفته پشتوانه نداشتن !!! شما اصلا این سایت رو میشناسید ؟؟!! این سایت با ماهیانه بیش از 50 میلیون تومان تبلیغات پاپ آپ مشهور شد و کلا کارش سر کیسه کردن کاربران هست !
rateup 232
 ratedown 60
1393/10/10 - 20:06
پاسخ ناشناس به داره دعوا میشه
rateup 55
 ratedown 24
1393/10/10 - 20:18
پاسخ ناشناس به اینا هم یاد گرفتن. یه اسم صهیونیست و اسرائیلی بستن به فیس بوک تا فرغونشون رو جای بنز جا بزنن.بالاخره همه یواش یواش سوراخ دعا رو پیدا میکنن.
rateup 223
 ratedown 26
1393/10/10 - 20:23
پاسخ بسم رب به شما اگه که فیلمی که مربوط به یکی از عوامل فیسبوک هست را دیده باشید میفهمید به راحتی که فیسبوک تنها و تنها مال اسرائیل ه و چیز گول زنکی ه...من نه میگم فیسنما خوب نه بد بوده به هرحال هرچی بوده یه چیز ایرانی بوده پس اگه ما ایرانی هستیم چون حالا با سرمایه یا بی سرمایه توسط مردم خودمون درست شده ازش حمایت کنید...اتحاد چیز خوبیه...چرا فقط چیزای منفی غربی هار را بلدید یاد بگیرید؟؟؟
rateup 70
 ratedown 81
1393/10/10 - 21:35
پاسخ ضد صهیونیست به بدبخت بیچاره تو لیاقتت همینه که بری با دست خودت اطلاعات شخصی خودت رو بدی به صهیونیستها. حرف دهنتم ببند و راجع دین و مذهب بدوبیرا نگو.
rateup 65
 ratedown 118
1393/10/10 - 21:41
پاسخ پریا به خخخخخخ باو فش ندید صلوات بفرستید وصل شههههههه
rateup 53
 ratedown 17
1393/10/10 - 22:02
پاسخ lمهدی به آره ولا نمیتونن ببینن یه شبکه مجازی سالم رقابت میکنه! فیسبوک رو ک اصلا حرفش رو نزنین خیلی خرابه اوضاعش×!
rateup 42
 ratedown 43
1393/10/10 - 22:22
پاسخ مهدی به آنکس را که حساب پاک است از هک شدن چه باک است :D
rateup 16
 ratedown 12
1393/10/11 - 00:22
پاسخ آبتین به سلام کاش فیس نما نخبگان خوش اخلاق و خوش فکری داشت!!! خیلی ادعای واهی داشتن! فیس نما کپی شده فیس بوکه . به مرور زمان هرچه گذشت شباهت بیشتری با فیس بوک پیدا کرد. کاش از لحاظ امنیت هم ادعای برابری میکردین با فیس بوک! پووووووولی هم که هست.بارها دیده ایم چه تدابیری اندیشیدند که چقدر بچگانه بود و نتیجه نگرفت. متاسفم که در ایران شبکه اجتماعی کارآمد و مفید با جذب تمام اقشار نداریم و ناچاریم از فیس بوک و توییتر و یوتیوب و یاهو و... استفاده کنیم.وقتی هم مشکلی پیش بیاد این چنین با گستاخی مقااااله مینویسن. ما ایرانی ها دلمون پر از دلخوری شده از این رفتار ها و کارهای بی فکرانه اما حاضر جوابه منت گذار!!!
rateup 31
 ratedown 17
1393/10/11 - 00:42
پاسخ مهرداد شبــــِ مهتابی به باراللها خودت آخر و عاقبت ما رو ختم به خیر کن.... دوستان از این سرمایه ملی حمایت کنید ، همین کارا رو می کنید که به جایی نمیرسیم چیه همش فیسبوک فیسبوک میگید ، ی ذره غیرت و شعور ملی داشته باشید والا به خدا
rateup 20
 ratedown 16
1393/10/11 - 00:49
پاسخ Merc به مرسی هکر، کارت درسته، دلخوری من یک نفر از مدیران بداخلاق و پر ادعا و گستاخ و منت گذار که اینطور بجای عذرخواهی زبون درازی میکنن تلافی کردی. اقای هکر خواهشی دارم دهن اینجور سایت هارو که خیلی ادعا دارن ببند با کار خوبت که ملت بهرجایی اعتماد نکنن عضو بشن.دلمون به چی خوش باشه واقعاتواین کشور با همچین مدیرانی! مرسی هکر
rateup 11
 ratedown 2
1393/10/11 - 11:53
پاسخ ناشناس به من نه عضو فیس نما بودم و نه علاقه ای به کار هکرها دارم. فقط هم یکبار وارد سایت فیس نما شدم و چون از ظاهرش کاملا معلوم بود یک سایت زرده و پر از تبلیغات سریع بستمش. ولی این مقایسه هایی که میکنید کاملا بچه گانه ست که شاید فقط بچه های ۱۵/۱۶ ساله رو تحت تاثیر قرار بده. سایت فیسبوک رو اصلا شما فکر کنید خود شیطان بوجود اورده ولی دو میلیارد کاربر داره. میدونید یعنی چی؟ اصلا میدونید چه سرورهایی داره؟ کل کاربرهای فیس نما اندازه ی لایک های پیج امیرتتلو هم نبوده بعد شما فیس نما رو با فیسبوک مقایسه میکنید؟ اصلا بحث حمایت از جوان ایرانی و غیرایرانی نیست وگرنه من خودم همیشه از ایرانی هایی که کار حرفه ای انجام بدن حمایت میکنم.مثلا شرکت بیان که سایت بلاگ رو داره واقعا قابل تحسینه کارشون. کارشون حرفه ایه. و ب
rateup 10
 ratedown 2
1393/10/11 - 12:17
MM888
1393/10/10 - 18:52
پاسخ
""نقطه ضعف در واتس‌آپ" پیدا شد که به راحتی تمامی مکالمات 2 نفر قابل شنود بود" فکر کنم منظورتون این بوده که "پیام های دو نفر قابل خواندن بود" چون واتس اپ Free Call اصلا نداره که مکالمات دو نفر قابل شنود باشه. و بهتر بود فیس نما روی سرور کانادا باقی میموند! سایت های درپیت ...
rateup 196
ratedown 20
ارسال نظر
رضا
1393/10/10 - 19:07
پاسخ
شعور مردم بالاتر از این مقاله های مغرضانه هست !
rateup 302
ratedown 27
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به رضا اگر بعضیا شعور داشتن به جای حمایت توهین نمیکردن! پس رو حرف خودت فکر کن ببین بعضی از مردمی که میگی چقدر شعور دارن!
rateup 51
 ratedown 160
1393/10/10 - 20:05
پاسخ رضا به رضا تعداد مثبت منفی ها رو یه نگاه بنداز ! کسی که واسه خودش ارزش قائل نیست و دنبال سوراخ موش واسه چت می گرده که تقلیدی مزخرفانه از فیس بوک هست حقشه این بلایا
rateup 49
 ratedown 6
1393/10/10 - 22:33
پاسخ ناشناس به رضا خب دیدم! اینهایی که منفی دادن شعورشون در حد اونهایی که اینطور مواقع فقط توهین میکنند پایین هست. در مواقع سختی میشه دوست رو از دشمن تشخیص داد.
rateup 7
 ratedown 25
1393/10/11 - 00:28
فریبا
1393/10/10 - 19:40
پاسخ
سلام هکرها به پروفایلها و پیغام خصوصیا دسترسی دارند؟ و یا میتونن به دیگرون انتشار بدن؟
rateup 125
ratedown 16
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به فریبا هم دسترسی دارن هم انتشار میدن قطعا
rateup 91
 ratedown 15
1393/10/10 - 19:43
پاسخ علی به فریبا خیر دسترسی موقتی بوده ظاهرا و فقط هم به بانک اطلاعاتی یوزرها بوده
rateup 38
 ratedown 31
1393/10/10 - 19:45
پاسخ ناشناس به فریبا وقتی آی دی و پسوردت منتشر شده نه تنها هکرها بلکه همه میتونن دسترسی داشته باشن . در ضمن چرا این دوستان به جای عذر خواهی از کابرانشون به خاطر ضعف امنیتی دارن دیگران رو مورد حمله قرار میدن . عایا فرافکنی کار خوبیست ؟؟؟
rateup 181
 ratedown 5
1393/10/10 - 19:48
پاسخ ممد به فریبا یوزرها رو واسه من ایمیل کردن خخخخخخخخخخخخخخخ
rateup 78
 ratedown 9
1393/10/10 - 19:51
پاسخ معصومه به فریبا هم یوزر ها و پسوور ها و هم ایمیل ها دردسترسه واقعا براشون متاسفم ملت دچار کمبود سرگرمی شدن این کارای مضخرف رو انجام میدن اخه شمارو چ ب هک کردن
rateup 34
 ratedown 15
1393/10/10 - 20:03
پاسخ غریبه به فریبا ایول به ممد خودمون دمت گرم چندتام واسه ما بفرست خخخخخخخخخخخخ
rateup 28
 ratedown 5
1393/10/10 - 20:04
پاسخ ممد اقا به فریبا خیلی ها دیتابیسش رو دانلود کردن خخخخخ
rateup 25
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:41
mostafa-1995
1393/10/10 - 19:41
پاسخ
خخخخخخ دمش گرم زنده باد اقایه هکر ایدی فیس نما: mostafa-1995
rateup 91
ratedown 14
ارسال نظر
پاسخ سوگند به mostafa-1995 کدوم مصطفایی؟
rateup 7
 ratedown 6
1393/10/10 - 22:00
....
1393/10/10 - 19:42
پاسخ
سلام خب بلاخره ما باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بده یکی
rateup 38
ratedown 6
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به .... به نظرم اینا دیگه باید سایت داری رو ول کنن برن خواننده شن
rateup 69
 ratedown 4
1393/10/10 - 19:53
پاسخ علی به .... یکی نیست بگه صفحامون برمیگرده یا نه؟چیکار کنیم ما؟
rateup 26
 ratedown 8
1393/10/10 - 20:06
حمید
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
کجا زحمت کشیدن برای سایت یه اسکریپت آماده ریختن رو سرور و تمام
rateup 85
ratedown 8
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به حمید قطعا تمام صفحات شما بازگشت داده میشود.نگران نباشید
rateup 27
 ratedown 9
1393/10/10 - 20:44
مهدی مسعودی
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
یکم رفتارتو درست میکردی جناب آقای مدیر تا گرفتار چنین مواردی نشی
rateup 109
ratedown 13
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به مهدی مسعودی درست بودن یا نبودن رفتار مدیر چه ربطی به حسادت دشمنای عقده ایی سایت داره؟!!
rateup 23
 ratedown 46
1393/10/10 - 20:10
یسبیس
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
ها تلبکارم شدیم یک موقع نگی خیلی خیلی شرمنده تمام کاربرای ایرانی هستیم که اطلاعاتشون پخش شده..... مطمئن باش یک نفرم بعد از این ماجرا وارد سایتت نمیشه 20 میلیون خوش باش با سیستم مدیریت محتوای وردپرس خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اون بر آب به این چیزا میگن وبلاگ نه سایت
rateup 110
ratedown 8
ارسال نظر
پاسخ فرشاد به یسبیس از این کارا بلد نیستن فقط به فکر جیب خودشونن الانم فقط نگران اینن که این مدت چقدر ضرر میکنن
rateup 56
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:11
mohamad parsa
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
هی تو حق نداری پشت ما بچه های فیس نما یه مدیرامون بحرفی مردی بیا تو فیس بوک بزن محمد پارسا یا شیطون پارسا مدیرای فیس پشتتون هستم مثل یه کوه خسته شدید به من تکیه کنید یا حق
rateup 28
ratedown 118
ارسال نظر
پاسخ shahin به mohamad parsa هی تو ؟؟؟؟ خخخخخ فیلم هندیه ؟؟؟؟
rateup 42
 ratedown 2
1393/10/10 - 21:18
پاسخ سوکای به mohamad parsa لات مجازی که میگن شومایی؟! :دی
rateup 31
 ratedown 2
1393/10/10 - 23:11
مسافر
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
نامردا واسه چی هک کردین؟ برای حق انتخاب ما ارزش قاعل شید ما فیس نما رو دوست داشتیم ...
rateup 37
ratedown 79
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به مسافر ولی انگار اونا شما رو دوست نداشتن که حاضر نشدن واسه امنیتشون یه مقدار وقت بذارن
rateup 94
 ratedown 9
1393/10/10 - 19:50
پاسخ ناشناس به مسافر محمد پارسا خیلی مردی دمت گرم
rateup 18
 ratedown 29
1393/10/10 - 19:54
پاسخ ناشناس به مسافر اگه مدیرا دوستتون داشتن کمی خرج میکردن واسه بخش امنیتی نه اینکه فقط به دنبال تبلیغات و پاپ اپ باشن یکم تفکرم بد نیست
rateup 58
 ratedown 5
1393/10/10 - 19:56
Farhad
1393/10/10 - 19:43
پاسخ
دوست عزیز، در تمام کشورها که شما ازش اسم می‌برین، سرویس بومی رو به زور جایگزین بقیه‌ی سرویس‌های جهانی نکردن. ولی تو ایران همه‌ی شبکه‌های اجتماعی، بجز شبکه‌ی شما فیلتره. در جریان که هستین؟
rateup 110
ratedown 4
ارسال نظر
پاسخ Farhad به Farhad و این یعنی اینکه شما به زور می‌خواین ثابت کنین که کارتون درست‌تره. طبیعیه که وقتی همچین مشکلی پیش میاد، از همه طرف بهتون حمله میشه. بله هک سایت شما از بعضی از جهات، مهم‌تر از هک شبکه‌های بانکیه
rateup 72
 ratedown 3
1393/10/10 - 19:47
farhad4000
1393/10/10 - 19:44
پاسخ
سلام. ایا فیس نما دوباره به فعالیت خود ادامه میده؟
rateup 32
ratedown 7
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به farhad4000 اره ولی چند دقیقه بعدش از خواب بیدار میشی
rateup 21
 ratedown 5
1393/10/10 - 19:57
پاسخ ناشناس به farhad4000 فیس نما با امنیت بسیار مطمئن و باتغییرات شروع به کار خواهد کرد..
rateup 14
 ratedown 39
1393/10/10 - 20:45
ستاره
1393/10/10 - 19:44
پاسخ
چی بگم
rateup 23
ratedown 1
ارسال نظر
mahtiti
1393/10/10 - 19:44
پاسخ
سلام سایت کی درست میشه؟
rateup 15
ratedown 13
ارسال نظر
پاسخ ایرانی یعنی غیرت به mahtiti بزودی
rateup 19
 ratedown 22
1393/10/10 - 19:58
پاسخ ایرانی یعنی غیرت به mahtiti بزودی
rateup 19
 ratedown 14
1393/10/10 - 19:58
پاسخ ایرانی یعنی غیرت به mahtiti بزودی
rateup 23
 ratedown 14
1393/10/10 - 20:03
حسین
1393/10/10 - 19:44
پاسخ
با تشکر از تمامی دوستان زحمت کش در صورت امکان اطلاع رسانی بکنید که چی شده و کی سایت راه اندازی خواهد شد؟
rateup 24
ratedown 10
ارسال نظر
متین
1393/10/10 - 19:44
پاسخ
با سلام چطور رمز عبورمو از فیسنما تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید
rateup 29
ratedown 6
ارسال نظر
پاسخ آ به متین آره راست میگه چطور ؟ من رمزم شماره موبایلم بود :D
rateup 24
 ratedown 1
1393/10/10 - 19:49
پاسخ ارغنون به متین سلام اول باید صبر کنید تا سایت دوباره راه اندازی بشه بعد که به پروفایلتون دست رسی پیدا کردید تو پیج شخصی روی عکستون کلیک کنید صفحه ای باز میشه که امکان ویرایش اطلاعاتتون و ( در قسمت تنظیمات) تغییر رمز عبور رو بهتون میده.
rateup 14
 ratedown 3
1393/10/10 - 19:56
پاسخ محيا 93 به متین فيس كه درست شد قسمت تصاوير بزني وارد تنظيماتت بشي تغيير رمز نوشته
rateup 12
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:05
پاسخ ناشناس به متین اقا ی راهی پیدا کنین خب همه پسووردا افتاده دست ملت اطلاعاتمون میوفته دست همه خب بخدا گناه داره ی حرکتی برین
rateup 15
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:06
پاسخ ممد به متین اگه تا موقع واسمون رمزو عوض نکنن خوبه.. در این صورت اصلا نمیتونیم وارد بشیم.... در نتیجه باید منتظر باشیم فیس راه اندازی که شد خودمون اولین نفر باشیم که میریم تو پروفایلمون........
rateup 8
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:08
پاسخ ناشناس به متین اگه قبل از شما هکر ها این کار رو نکرده باشن میتونین رمزتون رو عوض کنین :)
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 22:40
پاسخ
1393/10/10 - 19:45
پاسخ
با سلام لطفا این نظر را منعکس کنید وگرنه مشخص هست از سوی مسئول فیس تغذیه میشید در این که فردی فیس نما رو هک کرد ، اینکه کارش درست بوده یا خیر ، مشخصه هک کردن سایت کاری خوبی نیست اما شاید درس خوبی بود برای افرادی که با پاپ آپ و لینک داخلی به رتبه 6 رسیدند و القا می کردند سایت پربازدیدی هست کسی که ادعا میکرد سایت 1 میلیون و سیصد هزار کاربر داره در صورتیکه کاربران اغلب چندین پروفایل داشتند یا در گذشته حذف کرده بودند و همه اینها جزء کاربران حقیقی بشمار می آمد از طرفی برای تبلیغات ارسال پیام به تمام کاربران به ازای هر فرد 1 تومان گرفته میشد و حدود 1 میلیون از هر آگهی دهنده اخذ میکردند سایتی که برای منافع شخصی و مادی و اینگونه سواستفاده ها ایجاد شد بایدم چنین اتفاقی برا می افتاد و مکرو و مکرالله و الله خیرالماکرین
rateup 132
ratedown 21
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به پاسخ ببخشید فکر میکنید ما نمیفهمیم؟ یادتون رفته وقتی هنوز زیر یک میلیون کاربر داشتید خودتون با نرم افزار کاربر میساختین با اسامی fdfdfsadfsf شاید یادتون رفته ولی ما یادمون هست پول قلمبه وقتی از آگهی دهنده ها میگرفتید باید فکر اینجاشم میبودید در جواب دوست عزیزی که کامنت دادن باید بگم : تکبیر
rateup 91
 ratedown 6
1393/10/10 - 20:00
پاسخ حانیه به پاسخ هر چی بود فیس نما همه ما رو سرگرم میکرد و برامون ی دوستایی اورد که در شادی و غم کنارمون بودن من واقعا فیس نما رو دوست دارم و از اینکه هک شده متاسف و ناراحتم
rateup 48
 ratedown 41
1393/10/10 - 20:12
پاسخ مهم نیست به پاسخ بنده با این نظر دوستمون موافقم شاید یارویی که زده فیس نمارو هک کرده کار جالب انگیزی نکرده ولی به یه مشت آدم سودجو چنان مشتی زد تو دهنشون که الان مجبور شدن سایتو ببرن زیر ارتقا !(که البته به نظر من واقعا دارن وقتشونو تلف می کنن) امید وارم که یه درس عبرتی بگیرن راستی خود طرف هم یه پیام گذاشته بود رو سایت http://s5.picofile.com/file/8160838476/148897_440.jpg داره نشون میده هکر به معنای کلمه عصبیه
rateup 25
 ratedown 2
1393/10/10 - 22:23
پاسخ جواد به پاسخ سلام دوست عزیز فیس نما خودش یوزر نمیساخته بلکه یک نفر قسمت ثبت نام فیس نما رو مورد حمله قرار داده با نرم افزار و اسپمر. قضاوت الکی نکنید
rateup 5
 ratedown 10
1393/10/10 - 23:35
jenral-arash
1393/10/10 - 19:45
پاسخ
من خودم یکی از کاربرای فعال فیسنما ام واقعا برای بقیه متاسفم اینو بزرگ کردن هر سایتی احتمال هک شدن داره امیدوارم زودتر این سایت درست بشه من خودم از این سایت حمایت میکنم بزن به سلامتی همه ایرانی هااا
rateup 76
ratedown 66
ارسال نظر
پاسخ مجتبی به jenral-arash بله، هرسایتی داره، ولی نه به فضاعت! کوچکترین مورد امنیتی رو رعایت نکردن.
rateup 37
 ratedown 7
1393/10/10 - 20:42
پاسخ dokhtare bi hosele...zahra به jenral-arash نه بابااااااااااااااااااااااااااا اگه اینجوریه منم حمایت میکنم...
rateup 5
 ratedown 4
1393/10/10 - 22:48
...
1393/10/10 - 19:45
پاسخ
هی باباااا همینو کم داشتیم کی درست میشه ؟
rateup 36
ratedown 5
ارسال نظر
mina
1393/10/10 - 19:46
پاسخ
یعنی فیس کاملا از بین میره؟
rateup 22
ratedown 9
ارسال نظر
پاسخ ایرانی باشید به mina نه.
rateup 16
 ratedown 4
1393/10/10 - 19:58
fardin0
1393/10/10 - 19:46
پاسخ
حالا از کی سایت قابل دسترسه؟؟؟
rateup 16
ratedown 1
ارسال نظر
ناشناسسسسسسسس
1393/10/10 - 19:46
پاسخ
هکر دهنت سرویسه گیر هرکی میفتی بیفت ولی فتاا پدری در میاره ها (: خیلی گیرش افتادیم خدا صبرت بده
rateup 55
ratedown 10
ارسال نظر
پاسخ معصومه به ناشناسسسسسسسس خخخخخ معلومه خودتم دهن سرویسی ها
rateup 29
 ratedown 2
1393/10/10 - 20:14
پیمان
1393/10/10 - 19:46
پاسخ
من نمیدونم چرا میای از دیگر نرم افزارا بد میگی ... وایبر هک شد که شد...اون فرق داره...چون خارجیه و همه اعتمادشون بهش یجور دیگست...ولی شمایی که داخلی هستی نباید بیای از اینجور چیزا بگی. من به عنوان یه کاربر فیس نما با اینکه دوستای زیادی اون تو داشتم ، دیگه از فیس نما استفاده نمیکنم.موفق باشید
rateup 58
ratedown 12
ارسال نظر
الهام
1393/10/10 - 19:47
پاسخ
فیس نما تنهاییمو پر میکرد ... تنهایی که ادمای مجازی پرش میکنن و ادمای واقعی نمی فهمنش ... یه دختر نمی تونه بره تو چتروم تنهاییشو پر کنه چون هزار تا حرف ناجور میشنوه ... شبکه اجتماعی هم که همش خرابه . هر ایرانی عضو شدم هک شد حالا هم فیس نما رو هک کردن چی بهتون میرسه ؟ نامردا
rateup 46
ratedown 23
ارسال نظر
پاسخ امید به الهام به محض درست شدن فیس نما رمز تونو عوض کنید چون توی سایت های دیگه پخش شده
rateup 0
 ratedown 1
1393/10/11 - 10:24
mohammad parsa
1393/10/10 - 19:47
پاسخ
فیس نما و مدیرای گروه من به شخص مثل کوه پشتتونم خسته شدید یه من تکیه کنید
rateup 37
ratedown 40
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به mohammad parsa من کاربر وفادار فیسم. نظر منو نمایش ندادن اما محمد پارسا واقعا" ازت ممنونم
rateup 26
 ratedown 15
1393/10/10 - 20:00
پاسخ ارغنون به mohammad parsa بابا کووووه خسته نباشی!!!
rateup 18
 ratedown 6
1393/10/10 - 20:03
پاسخ ناشیناس به mohammad parsa شما کی باشی محمد پارسا خان؟ که بهتون لم بدن؟ خخخ
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/11 - 00:58
ali
1393/10/10 - 19:47
پاسخ
اگر درست هم رفتار میکردن بازم اینجوری میشد
rateup 10
ratedown 18
ارسال نظر
دینا
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
متاسفم برای بعضی هاکه جای حمایت وپشتیبانی منتظر یه فرصت هستن برای جنجال راه انداختن واقعاخسته نباشید امیدوارم که هرچه زودترمشکلش برطرف شه
rateup 35
ratedown 18
ارسال نظر
farhad4000
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
سلام فیس نما دوباره فعالیتشو انجام میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 17
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ هکر بز دل به farhad4000 صد رد صد. با قدرت بیشتر. بدون نیاز به حمایت هیچ دستگاه دولتی
rateup 14
 ratedown 12
1393/10/10 - 19:59
پاسخ ناشناس به farhad4000 به طور کاملا جدید با امنیت بالاصبور باشید
rateup 12
 ratedown 8
1393/10/10 - 20:49
ستاره
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
jenral-arash دمت گرم
rateup 12
ratedown 11
ارسال نظر
پاسخ jenral-arash به ستاره چاکریم
rateup 8
 ratedown 8
1393/10/10 - 19:57
فرزانه
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
فعال میشه آیا؟
rateup 13
ratedown 4
ارسال نظر
PARYA
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
خب درست میشه یا نه؟اگه درست میشه لطفا تاریخ درست شدنشو اعلام کنید
rateup 6
ratedown 3
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 19:48
پاسخ
ببخشید تکلیف اطلاعات وپیام های خصوصی که تو فیسنما داشتیم رو کی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی به وایبر وواتساپ داره؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!
rateup 21
ratedown 10
ارسال نظر
پاسخ بسم رب به جواب اونا را دقیقاً خودت باید بدی...نه به مردم...به خدات...
rateup 10
 ratedown 3
1393/10/10 - 21:44
علیرضا
1393/10/10 - 19:49
پاسخ
از نظر من که فیس نما از تمام شبکه های اجتماعی ایران بهتر بود ... خیلی ناراحتم که الان ارتباطم با دوستام توی فیس قطع شده :(
rateup 42
ratedown 19
ارسال نظر
محدثه
1393/10/10 - 19:49
پاسخ
وای بد بخت شدیم.اطلاعاتمون چی میشه
rateup 18
ratedown 8
ارسال نظر
پاسخ زهرا به محدثه اطلاعاتتتتتتتتتتتتتتت من رفتم تو افق محو شم
rateup 10
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:10
ناشناس....بدشانس
1393/10/10 - 19:49
پاسخ
ببخشید تکلیف اطلاعات وپیام های خصوصی که تو فیسنما داشتیم رو کی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی به وایبر وواتساپ داره؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!
rateup 15
ratedown 5
ارسال نظر
یه همکار
1393/10/10 - 19:49
پاسخ
یه سوال دارم این مطلب رو هم همان چند جوان ایرانی نوشتند چهار غلط املایی دو غلط ویرایشی و تکرار چهار بار جوان ایرانی و... هنوز علت هک شدن رو نگفتید اینکه از صبح تا حالا میگید بیانیه بیانیه، این بود بیانیتون در ضمن نوشتی بدون کمک مالی و... تبلیغات توی فیسنما برای عمه منه همون چهار لینک خبرایی که مذاشتی چند می گرفتی مثلا لینکهای سایت صبحانه
rateup 63
ratedown 6
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به یه همکار مطمئن باش حرف دل چند هزار نفر رو زدی یادشون رفته روزی 50 تا پیام خصوصی تبلیغاتی میفرستادن
rateup 24
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:03
پاسخ ناشناس به یه همکار اره خداییش . این افزونه های پولکی و نمیدونم کاربر طلایی شوید و ... اوایل باز بهتر بود . کم کم میخواستی راه بری ازت پول میگرفتن .میگفتن ثبت نام فلان قدر
rateup 7
 ratedown 2
1393/10/10 - 21:18
پاسخ seven به یه همکار بشما توجيه نيستي سايت زده درامد داشته باشه نه بشين قيافه شما رو ببينه
rateup 6
 ratedown 4
1393/10/10 - 23:03
پاسخ seven به یه همکار بشما توجيه نيستي سايت زده درامد داشته باشه نه بشين قيافه شما رو ببينه
rateup 4
 ratedown 3
1393/10/10 - 23:04
shiva
1393/10/10 - 19:49
پاسخ
سلام یعنی دیگه فیس نما وصل نمیشه؟ کی مشکلش حل میشه؟
rateup 8
ratedown 4
ارسال نظر
انا
1393/10/10 - 19:50
پاسخ
الان ما باید چی کار کنیم؟؟؟ دوباره راه اندازی میشه فیس نما؟ تا کی درحال برسی هستش فیس نما؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدین.
rateup 6
ratedown 5
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به انا هیچی وایسین نگاه کنین ...
rateup 3
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:18
بهمن
1393/10/10 - 19:50
پاسخ
هرچی باشه زحمت کشیدن واسه سایت فیس نما بهتره ما هم از این سایت حمایت کنیم همین آرزوی موفقیت دارم انشالله زود مشکلتون حل میشه
rateup 18
ratedown 12
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 19:50
پاسخ
توروخدا بگید درست میشه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه این چکاریه؟!؟!؟!
rateup 14
ratedown 2
ارسال نظر
مهدی بیرانوند (مدیریت لرستان آی تی)
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
سلام و عرض ادب واقعا از طرز خبر گذاشتن برخی سایت ها متاسف شدیم. آرزومندیم فیس نما را قدرتمند تر از گذشته ببینیم فیس نما طرفداران خاص خود را داشته و انشالله من بعد نیز خواهد داشت.
rateup 21
ratedown 10
ارسال نظر
ناشناس....بدشانس
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
توروخدا بگید درست میشه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه این چکاریه؟!؟!؟!
rateup 11
ratedown 0
ارسال نظر
دختری از تبار سکوت
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
سلام یعنی دیگه فیس نما درست نمیشه؟ حداقل بگید تا چه زمانی از دسترس خارجه؟
rateup 6
ratedown 0
ارسال نظر
jenral-arash
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
دیتابیس رو دیدم برای من پخش نشده بود
rateup 10
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ساویز به jenral-arash میشه نشونی بدید مام بریم ببینیم؟
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:11
پاسخ ali به jenral-arash چطوری دیدی پخش نشده بودش؟؟؟؟
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:12
پاسخ ناشناس به jenral-arash به زودی به لطف خدا پس از بررسی و به روز کردن امنیت سایت..با سیستم جدید.
rateup 6
 ratedown 2
1393/10/10 - 20:50
ناشناس فیس
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
خیلی ممنون از خبرتون . دقیقا درست میگید . همه ی دشمنای شبکه ی اجتماعی محبوب فیسنما از دیشب خودشونو خوب نشون دادن و با نظرات دروغین و جنجالیشون در سایت های خبری معروف مشغول به تخریب فیسنما شدن . ممنون از اطّلاع رسانی دقیقتون
rateup 12
ratedown 21
ارسال نظر
حسین
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
انصافاً اگر ساناز هفت ساله از تهران انشا نوشته بود، از این متن شما عاقلانه‌تر و قشنگ‌تر بود. باتشکر
rateup 52
ratedown 6
ارسال نظر
مبارکه
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
سلام. خوشحال میشم تا وصل شدن فیس نما سری به سایت ما بزنید و خبر های والیبال رو ببینید .. : volleyballists.ir نظر یادتون نره بدهید .. متشکرم .
rateup 8
ratedown 13
ارسال نظر
پاسخ A به مبارکه عالی بود مبارکه جونم .. مرسی.
rateup 2
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:05
پاسخ ساویز به مبارکه از آب گل آلود ماهی میگیری برادر؟ آب را گل نکنید
rateup 4
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:12
داداش حسین
1393/10/10 - 19:51
پاسخ
به جون هر چی مرده /فیس نما برمیگرده
rateup 24
ratedown 7
ارسال نظر
پاسخ معصومه به داداش حسین خداکنه
rateup 8
 ratedown 5
1393/10/10 - 20:17
پاسخ ف.ع به داداش حسین هههههههههههههه دوستان طبع شاعریشون با این فاجعه گل کرده
rateup 11
 ratedown 5
1393/10/10 - 20:21
ناشناس
1393/10/10 - 19:52
پاسخ
به هر حال هر سیستم و سایتی رو باید با سیستمی در حد خودش مقایسه کرد. این مثالهایی که از هک واتس اپ و غیره اورده شده چه ارتباطی به هک فیس نمایی داره که از یک اسکریپت نال شده ی رایگان استفاده میکنه و با پاپ اپ هایی که موجب مزاحمت کاربرهای نت رو فراهم کرده بالا اومده؟ یک بچه ی لاغری که یک ماه رفته بدنسازی و با تستسترون و ناندرلون یه کم بادکرده رو با رونی کلمن مقایسه می کنید؟ گنده...میکنید یه بچه ۱۶ ساله هم میاد هکتون میکنه.
rateup 37
ratedown 3
ارسال نظر
متین
1393/10/10 - 19:52
پاسخ
دوستاااااااااااااان رمز عبور و چطور باید تغییر داد... چرااااااااااا کسی درست جوابگووووووووووووو نیست
rateup 15
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ a به متین نمیدونیم . فکر نکنیم بشه تغییر داد
rateup 1
 ratedown 3
1393/10/10 - 19:54
پاسخ arash به متین دوست عزیز فعلا نمیتونی تغییرش بدی پس بهتره که اگه رمز فیس نمات با رمز یه سایت دیگه که توش عضوی یکیه یا حتی رمزای دیگت شبیه رمز پروفایل فیس نماته بری سریع عوضشون کنی مثلا پسسورد ایمیلت یا چیزای دیگه... وقتی سایت دوباره آنلاین شد میتونی پسورد فیسنمات رو هم عوض کنی...
rateup 2
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:06
پاسخ ناشناس به متین اگه راهی داره ب مام بگو
rateup 2
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:08
پاسخ fateme به متین alan dige nemishe!!
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:09
سارا بارانی و ملیکا پاکدل
1393/10/10 - 19:52
پاسخ
ما خبرش رو توی فیسبوکمان گذاشتیم با تحلیل خودمان
rateup 14
ratedown 7
ارسال نظر
محمد
1393/10/10 - 19:52
پاسخ
سلام با عرضه خسته نباشید سایت فیسنما یکی از بهترین ها بود خدایش خیلیی حیف شد اینجوری شد واقعا سایتتون فوقولاده بود ممنون میشم بگید کی دوباره فیسنما باز خواهد شد ممنون
rateup 18
ratedown 14
ارسال نظر
پاسخ ..... به محمد جسارتا فوق العاده
rateup 8
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:13
jenral-arash
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
لرستان ای تی اینجا هم ول کنی نیستی هااا میگم یه خطاب بزن همین جا امار بازدید جمع کن:|
rateup 21
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ محدثه به jenral-arash خخخخخخ اره روزی ده بار خطاب میدادن صد نفر بودن لامصب
rateup 14
 ratedown 1
1393/10/10 - 19:59
پاسخ fateme به jenral-arash khob peigir ghazie boda!!!
rateup 4
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:10
پاسخ ساویز به jenral-arash من کلی بلاک کردم بازم خطاباش میومد!!!!!!
rateup 9
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:14
پاسخ معصومه به jenral-arash خخخخخخ لایکتم رفیق همونو بگو
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:17
ناشناس
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
همون بهتر...دهن مدیر فیس نما سرویس...الکی الکی پول حروم میخورد....همون بهتر هکر دمت گرم...مورد حمایتی
rateup 18
ratedown 13
ارسال نظر
سهراب
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
فیس نما و مدیرای گروه من به شخص مثل کوه پشتتونم خسته شدید یه من تکیه کنید.
rateup 9
ratedown 11
ارسال نظر
پاسخ من به سهراب پارسای 2 دییییییییی
rateup 6
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:15
qazal-m76
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
سلام بچه ها ی سوال دارم هکرها میتونن ب اطلاعات شخصیمون یا مثلا عکس پروفایلمون دسترسی پیدا کنن؟؟؟؟؟ ی سوالمم اینه ک فیس بالاخره دوباره راه میفته یا ن؟؟؟؟؟؟؟
rateup 5
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ معصومه به qazal-m76 عکس پروفایل ک همون موقع هم ک فیس بود میشد بر داشت بعدشم وقتی پسوورد و ایمیل و یوزر دستشونه همه چیو میتونن در بیارن و راحت وارد اطلاعاتمون بشن
rateup 3
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:19
mrs kholochell
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
:(
rateup 1
ratedown 3
ارسال نظر
farhad
1393/10/10 - 19:53
پاسخ
خوب الان تکلیف چی میشه مدیران سایت پاسخگو باشن لطفان کلی اصلاعات شخصی هست از این کاربران ایا سایت قابل بازگشت هست ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rateup 3
ratedown 2
ارسال نظر
farhad4000
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
من حالا چجوری دوستامو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 10
ratedown 0
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به farhad4000 هیییییییییییی
rateup 6
 ratedown 0
1393/10/11 - 12:24
پاسخ ناشناس به farhad4000 هیییییییییییی
rateup 3
 ratedown 0
1393/10/11 - 12:24
ممد
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
هکرها یوزرر و پسوردارو در اختیار هر کسی که بخواد میذارن من الان یه عالمه یوزر پسورد دارم
rateup 5
ratedown 2
ارسال نظر
hasti
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
بالاخره فیس درست میشه که برگردیم یانه ؟؟؟ لطفا بجوابید
rateup 8
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به hasti 308 هستید
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:48
کوروش
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
یعنی چی؟ مااشتباه کردیم که به این سایت اطمینان کردیم...اون همه پیام خصوصی اگه پخش بشه ٬ فاجعه است.
rateup 26
ratedown 3
ارسال نظر
gandom
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
agha alan taklife ma chie
rateup 5
ratedown 0
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
رمز ورود اکانت فیس نمامونو میتونم تغییر بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟ امکان داره که نتونسته باشن به بعضی از ایمیلا دسترسی پیداکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 2
ratedown 0
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 19:54
پاسخ
رمز ورود اکانت فیس نمامونو میتونم تغییر بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟ امکان داره که نتونسته باشن به بعضی از ایمیلا دسترسی پیداکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 4
ratedown 0
ارسال نظر
پاسخ A به ناشناس نمیشه تغییر داد
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/10 - 19:58
پاسخ .... به ناشناس منم دقیقا همین سوالو دارم چجوری میشه به دیتابیس دسترسی پیدا کرد؟؟؟
rateup 0
 ratedown 1
1393/10/10 - 19:58
میدیا
1393/10/10 - 19:56
پاسخ
هرچی توی فیسنما بود همه اش مسخره بازی و تبلیغ بود... و با پاپ آپ و برنامه های افزایش بازدید به رتبه 6آلکسای ایران رسید وگرنه اصلا این رتبه واقعی نبود بیایید من رتبه سایت رو در دو ماه به زیر 50 ایران تغیر میدم... تا حدودی ناراحت شدم ولی چرا سرور ایران رو انتخاب میکنن؟؟؟,هنوز هم خیلی از سایت های برتر ایرانی بر روی سرورهای کانادا هستن خب مسئول های امنیتی و برنامه نویسانی داریم در داخل کشور که بهترین فعالیت رو دارن اما متاسفانه به دلیل نبود حمایت و پشتوانه هنوز بیکارن... حالا شد ضعف امنیتی؟ نه خیر این ضعف کشور ایرانه...
rateup 21
ratedown 2
ارسال نظر
مهدی
1393/10/10 - 19:56
پاسخ
من چند ساله در زمینه ی رتبه ی الکسا تخصص دارم . رتبه ی واقعا فیس نما بدون پاپ آپ و ... حدودا نزدیک 20 هست که واقعا رتبه عالیه همش نگین پاپ اپ
rateup 6
ratedown 9
ارسال نظر
mohamad
1393/10/10 - 19:56
پاسخ
این که میگین کار متخصصای ایرانیه,واقعا اره,اسکریپت شیر ترانگیسو برداشتن,گذاشتن,بعد اسمشو گذاشتن کار متخصصای ایرانیه,به قول دوستان,با پاپ اپ اومدن بالا,اینجوری فقط میخواین سرپوش بذارین روی هر چی که اتفاق افتاده,به قول دوستمون,اصلا نمیخواد بگین که اطلاعات کاربرا سرقت رفته,بیاین به ما ایراد هم بگیرین که داریم همچین حرف میزنیم...هه
rateup 12
ratedown 2
ارسال نظر
هستی
1393/10/10 - 19:56
پاسخ
چرا کسی جوابم ما رو نمیده...شبکه فیس نما هم خیلی هم خوب بود...هیچ ربطی هم به واتس اپ و وایبر هم نداره...لطفا زود تر مشکل این فیس نما رو حل کنید...
rateup 11
ratedown 5
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 19:57
پاسخ
اخه جناب صاحاب فیس نما...چه لزومی داشت ک ب زور سرور کانادا رو ب ایران تغییر بدی ها؟ک بگی ما هم؟! جدا این کارای الکی و خود گنده پنداری ایرانی جماعت همیشه مایه ضررش بوده...خدایا خودت بخیر کن.
rateup 16
ratedown 2
ارسال نظر
بهمن
1393/10/10 - 19:57
پاسخ
دوستان عزیز باید سایت فیس نما راه اندازی بشه بعد رمز عوض کنین صبر داشته باشین منم مثل شما
rateup 9
ratedown 3
ارسال نظر
محمد
1393/10/10 - 19:57
پاسخ
کار خوبی کرد هک کرد. فیس نما با دزدین کلیک ها سعی میکرد خودشو بالا بکشه و از تبلیغات پول کلانی به جیب بزنه دهنشو صاف کردن و من به هکر تبریک میگم. ایول هکر
rateup 21
ratedown 9
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به محمد برادران ضد سايت زيادن چقد بحث پول ميكنيد سايت نميزد بايد مثل تو ميومد حرف ايجور ميزد سايت زده درامد داشته باشه نه بياد تو ژست بگيري براش
rateup 8
 ratedown 0
1393/10/10 - 23:23
هادی
1393/10/10 - 19:57
پاسخ
سلام فیسنما حسود زیاد داره
rateup 12
ratedown 17
ارسال نظر
عسل(تک سوار)
1393/10/10 - 19:58
پاسخ
حالا باید چه کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا تاسف داره
rateup 6
ratedown 5
ارسال نظر
jenral-arash
1393/10/10 - 19:58
پاسخ
همه معتاد های فیسنما مثه خود من نشستن اینجا هی صفحه رو بروز میکنن و امتیاز میدن دمه همه تون گرم:|:)
rateup 41
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ آرمی به jenral-arash خخخخخخ حق با توئه
rateup 12
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:03
پاسخ ساویز به jenral-arash شده فیس 2 چون اکثرا همه بروبچ فیسن
rateup 10
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:00
میترسم
1393/10/10 - 19:58
پاسخ
الان ما دنبال چی بودیم آقای مدیر؟ مقصر؟ یا اینکه بیای توجیح کنی چی بوده و چی شده؟ الان ملت یا همون بقول خودت دو ملیون بازدید کننده منتظر جوابن که بدونن پروفایلهاشون چی میشه سایت کی را می افته؟ قراره بعد این چیکار کنید که بهتون اعتماد کرد؟
rateup 28
ratedown 1
ارسال نظر
bahar
1393/10/10 - 19:58
پاسخ
حالا الان باید چیکار کنیم؟
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ farhad4000 به bahar سلام ایمیلتو باز کنه تمام پیامات هس میتونی حذف کنی
rateup 3
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:05
gh
1393/10/10 - 19:58
پاسخ
تورو خدا زودتر درستش کنین .واااااای اگه از بین بره کامل چیکار کنیم؟؟؟؟
rateup 3
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به gh هوا خخخخ
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:58
amirali
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
ای بابا من چجوری با عشقم که موبایل ندارم در ارتباط باشم پسسسسسسسسسسسسسسسسس هاااااااااااااااااان یکی جواب بده عایا کار خوبیست هک عاقای هکر بی ناموس بیشعور پدر سوخته مادر....خواهر.... اااااااااااااااه خارش...داشتی اینکارا کردی نکبتــــــــــــــــــ
rateup 17
ratedown 14
ارسال نظر
پاسخ نگران..خخخ به amirali اخییی بابات گوشیتو ازت گرفته؟؟
rateup 13
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:44
پاسخ نگران..خخخ به amirali اخییی بابات گوشیتو ازت گرفته؟؟
rateup 10
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:49
پاسخ mil@d به amirali داداش دردمون یکیه....
rateup 1
 ratedown 2
1393/10/10 - 22:23
پاسخ tala به amirali خخخخخخخخخ خیلی قضیه جذاب شده:)
rateup 3
 ratedown 1
1393/10/11 - 00:52
علی
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
همون جوانایی که میگین صلواتی که زحمت نمیکشن.زحمت میکشن و ده برابر پول از رو سایت برمیدارن
rateup 11
ratedown 2
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
منم از کاربرای فیس نما هستم...حالا دوباره راه میفته این سایت یا نه؟ کسی میدونه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ واااااااااااای دلم برای دوستام تنگ میشه... خدا بگم چیکار کنه با اون هکرای ....
rateup 9
ratedown 4
ارسال نظر
mohadde3
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
حالاماتاکی باید منتظر بمونیم؟
rateup 4
ratedown 5
ارسال نظر
jjj
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
بااایاااااااا یکی جواااب بده...الان سایت که از دسترس خارجه...چتو میتونن اطلاعاتمون رو نشر بدن که... من خودم یکی از دیتا هارو دانلود کردم..ولی فقط دنبال اسم خودم بودم..این نامردیه... اسم من نبود ک... کی درست میشه...؟؟؟..پس یعنی چی آخه...کسی نیست جواااااااااااااااااااااااااب بده...
rateup 4
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ farhad4000 به jjj سلام ایمیلتو باز کنه تمام پیامات هس میتونی حذف کنی
rateup 1
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:03
پاسخ ad به jjj منم دیتا میخوام ببینم اسمم هس یا نه از کجا گرفتی؟
rateup 2
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:09
پاسخ jenral-arash به jjj فرشاد جان فقط ایمیل ش حذف میشه نه پیام خصوصی هاتون
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:17
هیراد
1393/10/10 - 19:59
پاسخ
با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان امیدوارم آقای قاسم پور این مشکل سریع تر رفع کنن شما دوستان عزیز به جای تخریب و حرف زدن پشت سر این جوانان عزیزمون ازشون حمایت کنید خیلی بهتره من 2 ساله عضو فیس نما هستم و شبکه بسیار خوبی هست حداقل میدونی قانونی هست ! امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه با تشکر از مسولین شبکه اجتماعی فیس نما
rateup 25
ratedown 15
ارسال نظر
پاسخ شاهین به هیراد آفرین هیراد. موافقم.
rateup 14
 ratedown 7
1393/10/10 - 20:07
پاسخ ارشا به هیراد منم موافقم باهیراد
rateup 11
 ratedown 7
1393/10/10 - 20:10
پاسخ آنا هی تا به هیراد هیراد منم باهات موافقم آنا هی تا هستم هیراد همون کچلِ تو گروه !!!!
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/11 - 08:17
محمد
1393/10/10 - 20:00
پاسخ
قطعا یکی از داخل خودشون این کارو کرده
rateup 12
ratedown 3
ارسال نظر
سارا
1393/10/10 - 20:02
پاسخ
همین؟؟؟ درس میکنیدش یانه؟؟؟ عکسامون پخش بش چیکار کنیم اخ
rateup 11
ratedown 0
ارسال نظر
22222
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
کی باز میشه ما دوباره بیایم فعالیت کنیم :)
rateup 6
ratedown 3
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
سلام ....خیلی ناراحت شدم ازاینکه فیسنما هک شده...جای بحث کردن باید مدافع فیسنما و مدیران مدبرش باشیم هکرهای مثه موریانه به همه جا نفوذ میکنن و یهو گند میزنن به همه چی...هرکسی مسئول اعمال خویشه وسزاشو میبینه ....امیدوارم به کوری چش دشمنان فیسنما قویتر از قبل مثه کوه کارشو شروع کنه خصوصا گروه ستاره های دوست داشتنی با مدیریت مدیران متفکرومدبری چون جناب اقای مهدی /بابک/زهرا/الهه وخیلی دیگراز ذوستان که الان حضور ذهن ندارم ازشون یاد کنم....یه صلوات ختم کنید :)
rateup 5
ratedown 11
ارسال نظر
پاسخ ساویز به nazanin خداییش صلواتو خوب اومدی
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:03
داداش حسین
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
ایا فیس نما دوباره به فعالیت خود ادامه میده؟ یکی جواب بده خب
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
محمد22
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
کجاش هک بود آخه قطعا از بین خودشون بود که این کارو کرده وگرنه هک نبود به نظر من
rateup 4
ratedown 4
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به محمد22 یه کیک یزدی بوده قطعا هک نبوده که اون یوزر و پس عمه من بود منتشر شده
rateup 8
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:09
الیاس
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
واقعا متاسفم ..یعنی تو کشورهای دیگه هم شبکه های اجتماعیشونو اینجوری مورد حمله قرار میدن....بجای اینکه بیان چند جونی که تلاش کره و این شبکه اجتماعی رو ساخته تشکر کنن یا حمایتشون کنن بدتر دارن میکوبن.....فقط تو ایران این مسایل وجود داره....من فیس نما زیاد نمیام اما ممنون از اون جووونایی که این زحمتو کشیدن و این سایتو ساختن حالا هر چقدر زحمت کشید چه زیاد چه کم فیس نمارو دوس دارم و ازش حمایت میکنم...از مدیرای بد و خوبشم خییییییییلی ممنون
rateup 5
ratedown 11
ارسال نظر
س
1393/10/10 - 20:03
پاسخ
کمک کنید....تکلیف چیه بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
rateup 3
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ .. به س تا پایان امروز قطعه
rateup 4
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:09
پاسخ ساویز به س امروز پایان یافت!!!!!
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:04
پوریا
1393/10/10 - 20:04
پاسخ
این اتفاق یک شبه رخ نداد خیلی وقت بود این شبکه اختلال داشت و چندین بار اطلاعات و پیغامهای خصوصی کاربران در دسترس عموم قرار گرفت....... کاربران نباید در شبکه های اجتماعی اطلاعات شخصی رو به اشتراک بزارن چون همیشه امکان هک شدن وجود داره. به هر حال امیدوارم هرچه زودترمشکل برطرف بشه چون عده زیادی از جمله خود من به این شبکه تعلق خاطر دارند.
rateup 9
ratedown 7
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به پوریا چرا دروووووووغ؟!!!!! کجا چند مرتبه اطلاعت خصوصی کاربران در دسترسی دیگران قرار گرفته؟! من دو ساله عضو فیسنمام. تا به حال اینطور نشده بود شما چی میگی؟!!!!!
rateup 7
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:09
پاسخ ساویز به پوریا بابا من الان 2سالو نیمه عضو فعال فیسم کلا دو سه بار فقط پیام اپدیت داد پ چرا ما ندیدیم پیام خصوصی پخش شه؟
rateup 3
 ratedown 1
1393/10/10 - 22:05
jenral-arash
1393/10/10 - 20:04
پاسخ
اقای قاسم پور دیگه نمیخواد فیس رو راه بندازی تو همین پست یه چت روم درست شد :|
rateup 25
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ فرزانه به jenral-arash آره والا
rateup 15
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:11
پاسخ farhad4000 به jenral-arash خخخخخخخخخخخخخخ
rateup 5
 ratedown 2
1393/10/10 - 20:16
ف.ع
1393/10/10 - 20:04
پاسخ
خسته نباشید محمد خان عین این پلیسا که تو دزدیا میگن طرف آشنا بوده
rateup 12
ratedown 0
ارسال نظر
....
1393/10/10 - 20:04
پاسخ
این همه زحمت این همه زمانی که ما برا فیس نما گذاشتیم انصاف نی همش پرشه من دوستامو میخوام اه
rateup 10
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ ساناز به .... پر نمیشه همه چی برمیگرده
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:09
مهران
1393/10/10 - 20:05
پاسخ
اگر چه هک کردن عمل درستی نیست و ممکنه برای هر ساتی اتفاق بیفته نظیر سونی پیکچر امریکا و امثالهم حتی یاهو هم چند سال پیش هک شد اما سوالی که پیش میاد چرا فقط شما از این سایت تعریف کردید ؟ و چرا اینهمه کاربر از هک شدن این سایت خوشنود شدند ؟ سایت فیسنما از عنوان گرفته تا ساختار نسخه کاریکاتور فیسبوک بود در خصوص رتبه این سایت ، رتبه ای که با پاپ آپ کسب بشه ارزشمند نیست در هر صورت امیدوارم مشکل این سایت مرتفع بشه
rateup 4
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به مهران دوست عزیز اونهایی که از هک سایت خوشحال شدند افرادی نبودند بجز دشمنانش! من از قدیمهای سایتم و میدونم چی بوده و نبوده و چه کسانی بابت وجود فیسنما حرص میخوردن و نمیخواستند که فیسنما باشه!
rateup 4
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:14
nazanin
1393/10/10 - 20:05
پاسخ
ان شاالله بزودی سایت راه اندازی میشه نگران نباشید صبورباشید و امیدوار.....منم مثه شما ناراحتم ....سعی کنید حمایت کنید
rateup 6
ratedown 4
ارسال نظر
محدثه
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
این حرفا چه به درد ما میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضعف واتس اپ به ما چه؟؟؟؟؟؟ ضعف فیس رو پیدا کنید........
rateup 5
ratedown 4
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
حمایت از چند جوان ایرانی؟؟؟؟ توی کشوری که طرف میگه دستگاه توتال کور رو خودش اختراع کرده؟؟ / یا در کشوری که همه چیز در آن مبهم است و هیچ توضیح و عذرخواهی نداریم در آن ... چند جوان ایرانی اولا که شما با 116000 تا کاربر که 90 درصد هم غیر فعال هستند قابل مقایسه با فیس بوک و وایبر و ... نیستید ، دوما که هنر شاخ شما پاپ آپ بوده که در بحث تبلیغ حرفه ای ، اسپمینگ محسوب میشه ، پس کدام دو سه جوان ایرانی که ما هم بخواهیم بکوبیم یا حمایت کنیم ... شما که با یک حمله ساده ، یک روز (البته تا این ساعت) بیهوش شده اید به کدام توانایی شما تکیه کنیم؟؟؟؟ بابا بیخیال پیاده بشید با هم بریم ، فیس بوک و وایبر و تویتر اصلا قابل مقایسه با شما درپیت ها نیستند. آن دو سه جوان ایرانی واقعا کار نشون ما بدن ، تمام مردم ازشون حمایت می کنیم ، در کشوری که پهنای باند دزدی می شود ، مرغ ها فاسد هستند ، شیرها پالم دارند ، بنزین آلوده است ، امواج پارازیت مردم را گرفتار سرطان می کنند ، در آن کشور باید سر این دو سه جوان را برید نه اینکه ازشون حمایت کرد.
rateup 25
ratedown 14
ارسال نظر
حباب فا
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
با سلام انشاله بزودی مشکل حل میشه فیسنما یکی از بهترین سایت های ایرانه و هست نباشه واقعا جاش خالیه
rateup 17
ratedown 6
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
حسادت رفیق از رقابت رقیب خطرناک تره (امیر تتلو)
rateup 17
ratedown 5
ارسال نظر
رضا
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
چهار نفر عقده ای که به دلیل دختر بازیه زیاد پروفایلشون مسدود شده خودشونو اینجا پاره کردن چتونه بابا جمع کنید ایرانسل و همراه اولم هک کردن والا من تعجب کردم چرا فیس نما اینقد دیر هک شد
rateup 33
ratedown 12
ارسال نظر
پاسخ ف.ع به رضا آفرین لایک
rateup 12
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:16
ناشناس
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
نکته جالب اینجاست تو خود وبلاگم زدن به روز رسانی خخخخخخخخخخخخخخ بعد هکره وقتی اینو دید دوباره صفحه ایندکسو عوض کرد یعنی تو یک لحظه دو بار فیس نما رو زد این دیگه عمق فاجعه است فکر کنم تازه امروز تونستن دسترسیع کامل به وبلاگو بر عهده بگیرن دوستان عمق دیگر فاجعه اینجاست که الان کلی ایمیل های تبلیغاتی برای اون بنده خدا ارسال میشه از طرف سایت های شیلتر شکن و سایت های فروشگاهی، کی اینو میخواهد حل کنه خدا میدونه
rateup 6
ratedown 1
ارسال نظر
مجتبی عبدی نژاد(مدیر گپ فارسی)
1393/10/10 - 20:06
پاسخ
با سلام خدمت مدیران زحمت کش فیس نما ان شالله که درآینده همچین اتفاقاتی تکرار نشه خیلی از آقایون بجای اینکه حمایت کنن فقط بلدن ایراد بگیرن. بدون حمایت مسئولین از این سرمایه های ملی قطعا بروز همچین حوادثی در آینده هم دور از انتظار نیست.
rateup 11
ratedown 8
ارسال نظر
یک نفر
1393/10/10 - 20:07
پاسخ
خیلی مسخرهس که میگید زحمت چند تا جوون بدون شک جوانانی هستند که هم از اینا باهوشترند هم بیشتر تلاش کردند و میکنند ولی چون پارتی این دوستانو نداشتند نتونستند دیده بشند 2 سال پیش من تو این سایت هک شدم متاسفانه مدیرش جای دفاع از من یه جورایی پشت هکر دراوورد و یه جورایی به من فهموند که شکایت نکنم چون ما تایید نمیکنیم و منم واگدارشونو کردم به خدا این دنیا که جوابشو گرفتند اون دنیا هم ازشون نمیگذرم
rateup 22
ratedown 4
ارسال نظر
پاسخ علیرضا به یک نفر Like
rateup 6
 ratedown 2
1393/10/10 - 20:09
nazanin
1393/10/10 - 20:07
پاسخ
من فیسنما میخوام...آخه من جای دیگه ندارم برم... خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کی درست میشه کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 8
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ پوریا به nazanin حیف فیسبوک نیست که خودمونو با این فیس نما سر کار گذاشتیم
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:45
پاسخ پوریا به nazanin حیف فیسبوک نیست که خودمونو با این فیس نما سر کار گذاشتیم
rateup 6
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:45
علیرضا
1393/10/10 - 20:08
پاسخ
الکی با یه مقاله سر مردمو شیره نمالین !! کجاش بدون سرمایه بوده؟ صد در صد کلی پشتیبان مالی داشتن پس لطفا اینقدر مساله را بزرگ جلوه ندید بهتره بجای تخریب افکار عمومی و بی گناه جلوه دادن خودتون به فکره رفع عیوب باشید
rateup 5
ratedown 2
ارسال نظر
ایمان
1393/10/10 - 20:08
پاسخ
ای بابا تازه گروهمو راه انداخته بودما تازه آخرشم جواب اون دیدگاهمو نگرفتم و اینجوری شد بسوزه پدر عاشقی عشقمم از دست دادم
rateup 11
ratedown 3
ارسال نظر
عادل
1393/10/10 - 20:09
پاسخ
ای بابا ... خدا نکنه ی سایتی موفق باشه ، واسه تخریبش و ... چ کارایی که نمیشه تو این مملکت ... آخه یکی نیست بگه مرض داشتین ؟؟!؟ اگه قانونی نبود کارش و چرا اول جلوشو نگرفتن تا اینهمه اخذانی نکنه ...
rateup 6
ratedown 1
ارسال نظر
ماهتیسا
1393/10/10 - 20:09
پاسخ
سلام الان ما باید چیکار کنیم؟؟ فیس نما دوباره راه اندازی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 2
ratedown 1
ارسال نظر
....
1393/10/10 - 20:09
پاسخ
دیتابیسو چطوری دانلود کنم؟؟؟؟؟؟یه مسلمون ج بده خب عهههههههههههههههه
rateup 5
ratedown 0
ارسال نظر
مونا
1393/10/10 - 20:09
پاسخ
خیلی واقعا که!!!! آقا ملت آزار دارن مگه؟؟؟؟؟ خوب چه کاریه که کردید؟
rateup 5
ratedown 0
ارسال نظر
فاطمه يلدا
1393/10/10 - 20:09
پاسخ
سلام خیلی حیف شد...خطاب به هکر ها بگم که بهتر بود خصومتها و تصویه حسابهای شخصیتون رو جای دیگه عقده گشایی میکردین چرا که این سایت فقط مال دو سه نفر افراد خاص نبود.خیلیا تنهاییشونو پر میکردن خیلیا از دست گرگهای واقعی به آدمای مجازی پناه آورده بودند...امیدوارم پاسخ قانع کننده ای حدقل برای وجدان خودتون داشته باشید البته اگر خبر از وجدان در وجودتون باشه... با مدیران سایت حرفی ندارم چون رفتارشونو مث مدیر ندیدم تاحال اگر اسمشون جوان متخصص هست لطفا واقعا مثل متخصصان رفتار کنند.. ب امید بازگشایی دوباره سایتمون یا علی آی دی فیس:fatemeban0
rateup 11
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ بابای امیرعطا به فاطمه يلدا سلام ابجی یلدا خوبی؟ چه خبر؟ من تازه داشتم با فیس آشتی می کردم هاخخخخخخ
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/11 - 09:03
پاسخ رها به فاطمه يلدا سلام یلی.............والا بو خدا من فیس میخوااااااااااااااام اصن تا دو روز دیگه درس نشه من انصراف میدم اههههههههههههه
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:26
jenral-arash
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
دوباره فیس رو نگاه کنید زده به زودی خبر میده
rateup 6
ratedown 0
ارسال نظر
ip
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
واسه ترک اعتیادمون خوبه کمی . ولی من واقعا سایتو دوست دارم کاش برگرده.
rateup 5
ratedown 0
ارسال نظر
farhad4000
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
دوستان شرایطو درک کنین کار ساده ایی که نیس امنیت سرور دوباره کامل بشه فیس نما بکار خود ادامه میده
rateup 9
ratedown 0
ارسال نظر
حانيه
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
كي درس ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 5
ratedown 0
ارسال نظر
میترسم
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
میترسم همه ی اینا کلک باشه از این نظراتم پولی به جیب بزنی
rateup 7
ratedown 1
ارسال نظر
naznin
1393/10/10 - 20:10
پاسخ
نگران نباشید بابا....بزودی درست میشه وکارشو شروع میکنه
rateup 3
ratedown 1
ارسال نظر
مدیر ارشد سیگار صورتی فیس نما
1393/10/10 - 20:11
پاسخ
وای خدا
rateup 3
ratedown 0
ارسال نظر
jenral-arash
1393/10/10 - 20:11
پاسخ
من پستامو همین جا میذارم شما ها لایک کنید دمت تون گرم عروسی تون جبران میکنم:||| لایک:بد بخت معتاد به فیسنما
rateup 40
ratedown 0
ارسال نظر
m_r18
1393/10/10 - 20:11
پاسخ
سلام واقعا برای این هکر ها متاسفم ..بجای این که عیب شبکه رو اعلام کنن و کمک به رفعش کنن میگیرن بد ترش میکنن اخرش که چی ما همه پشت فیس نما هستیم ... اخر خودشون مسخره میشن و چیزی که نداشتن رو از دست میدن ... آقای علیرضا قاسم پور عزیز ما همیشه پشت شما هستیم نگران نباشید .... خسته نباشید تشکر
rateup 11
ratedown 7
ارسال نظر
مهرا رخشان مهر
1393/10/10 - 20:11
پاسخ
سلام اقايي كه ميگي بجز اين فيس نما همه شبكه اجتماعي فيلترن اگه فيلترن پ چرا من بدون فيلتر ميرم توهر شبكه اجتماعي هان نه ديگه بگوچرا من بدون فيلتر ميرم كلوپ هم ميهن فيس بوك ايرانيان .......چن تاي ديگه پ چرا هيچ كدومشون فيلتر نيستن.........دمت گرم تا عمر دارم تو فيس نما مي مونم......هر كي ازفيس نما بدميگه حسودي ميكنه خيلي تابلوئه اين موضوع.ياعلي
rateup 12
ratedown 5
ارسال نظر
داداش حسین
1393/10/10 - 20:12
پاسخ
چرا فیس رو میکوبید ؟چرا مدیر فیسنما رو میکوبید؟ جوان ایرانی که تفریح مناسبی نداره..اینجا(فیسنما)تفریح خوبی واسه جووناست...بچه ها میان اینجا تنهاییشونو پر میکنن...نه مواد مخدری نه دزدی ای نه بزهکاری ای نه اوباشی..... همه تو فیس سرگرمن اینجا جلوی هر کار خلافی رو گرفته...
rateup 18
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ناشناس فیس به داداش حسین داداش اینایی که این جور چرت گفتن یه مشت آدم عقده ای هستن .
rateup 7
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:32
پاسخ ساویز به داداش حسین اره والا شماره میدن تفریح میکنن من اطلاعات خصوصی ندارم نگرون اون شماره هاییم که تو خصوصی بم دادن!!
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:11
keylin
1393/10/10 - 20:12
پاسخ
اطلاعات شخصیمون فدای سرمون تکلیف افزونه هایی که خریدیم چی میشه؟پولمون پـــــــــَر؟؟؟:|
rateup 15
ratedown 0
ارسال نظر
کاک سامرند
1393/10/10 - 20:12
پاسخ
باو جمع کن میای این شبکه اجتماعی درپیت رو با یاهو مقایسه میکنی؟ واقعا دم هکره گرم ک بهمون فهموند نباید در هر شبکه ی درپیتی عضو بشیم
rateup 6
ratedown 5
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به کاک سامرند شما برو تو شبکه های دشمنای فیس عضو بشو که طالبتن!!!
rateup 8
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:22
رها
1393/10/10 - 20:12
پاسخ
آخه چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 3
ratedown 1
ارسال نظر
morid75
1393/10/10 - 20:13
پاسخ
من با ايميل دوستم اومدم نظر دادم...واي خيلي دلم واس فيس تنك شده...حالا همون تنگ تازه عكس گذاشته بودم يني لورفته كلا؟ هه شانسم نداريم تازه نتمو وصل كرده بودم هاخخخخخ ايول ديشب به خاطر درس شدنش فضا همچين معنوي بود...اين خانوما واقايون هكر احترام ويژه اي براشون قائلم...اخرتمو ساختين...من يكي از هكرا بودم !)
rateup 6
ratedown 1
ارسال نظر
مدیر شبکه ی ایکس
1393/10/10 - 20:13
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت همه حضار محترم بنده خودم مدیر یکی از شبکه ها هستم که بنا به دلایلی از انتشار اسمم معذورم صحبتهایی شد و حرفایی گفته شد اما خدمت شما عرض کنم چرا باید از یک شبکه که فقط به دنبال سو استفادست حمایت بشه؟ اگه اینطوره که میفرمایید چرا این شبکه سرویسهاش رو به صورت مجانی در اختیار کاربران قرار نمیده و مبالغ هنگفتی بابت هر سرویس و افزونه از کاربران میگیره؟؟؟در حالی که فیسبوک کاملا مجانیه!!!اونوخت ادعای رقابت با فیسبوک رو میکنید...ببخشید اگه رک و بی پرده میگم اما بنده از نزدیک شاهد بودم که جناب قاسمپور مدیر فیسنما فقط و فقط پول میشناسه...چرا هزینه های سایتشو از تبلیغاتش تامین نمیکنه اگه اینطور که شما میفرمایید اینقده سایتشون خوبه؟؟؟تا مجبور نباشند این مبالغ رو از کاربران بگیرند...واقعا کور هم از شما بیناتره!!!
rateup 29
ratedown 10
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به مدیر شبکه ی ایکس جناب مدیر!!!!!!!!!!! اگر تو واقعا" مدیری باید بری سایر شبکه های ایرانی رو ببینی که همه بابت افزونه هاشون پول میگیرن! پس حرف بیخود نزن و اعدای روشن فکری با فیسبوک نکن!!!!!!!!!!!
rateup 17
 ratedown 14
1393/10/10 - 20:23
پاسخ nazanin به مدیر شبکه ی ایکس سایت فیسنما یه سایت فوق العاده بوده وهست سایتای دیگه روهم من رفتم اگه بخوای عکس پیجتو عوض کنی باید هزینه کنی و....یه سربه سایتای دیگه هم بزن و انقد زود قضاوت نفرمایید نقطه
rateup 10
 ratedown 9
1393/10/10 - 20:28
پاسخ ناشناس به مدیر شبکه ی ایکس تو چرا زجر ميكشي چقد خودتو تنگ كردي اين حرفا رو ميزني اخه كسي نيست بگه بايد سايت درامد داشته باشه كه زده سايت نزده بياد قيافه زيباتو ببينه خخخخ
rateup 6
 ratedown 2
1393/10/10 - 23:10
نفس
1393/10/10 - 20:13
پاسخ
اصلا چرا باید هک کنن مگه با مدیر سایت چه مشکلی داشتن کی درست میشه ما رمزعبورمونو عوض کنیم
rateup 7
ratedown 3
ارسال نظر
سارا
1393/10/10 - 20:13
پاسخ
الان این متن یعنی چی حداقل یه معذرت خواهی میتونستید بکنید به جای اونهمه پولی که از ملت ساده برای دریافت کاور و.....و... گرفتید بازم همون جملات کلیشه ای ....جناب اقای قاسم پور کاش اونقدر که مراقب ارسالی های توی سایت بودید که کسی عکسی متنی ...مخالف عقاید شما نزاره به فکر امنیت اونهمه ادام هم بودید
rateup 18
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به سارا دقیقا باهات موافقم، قاسمپور یک مدیر خودشیفته است که طاقت نظران مخالف و انتقاد رو نداره!
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 21:35
siya
1393/10/10 - 20:14
پاسخ
2هفته دیگه..سلام
rateup 6
ratedown 2
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 20:14
پاسخ
سخت نگیرید همه چی درست میشه من به شما این امید رو میدم انقد نقد وبررسی نکنید بالاخره درست میشه و دوباره جمعمون جمع میشه....کوفت...اروم بگیرید خونسری خود را حفظ کنید
rateup 5
ratedown 4
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 20:14
پاسخ
سخت نگیرید همه چی درست میشه من به شما این امید رو میدم انقد نقد وبررسی نکنید بالاخره درست میشه و دوباره جمعمون جمع میشه....کوفت...اروم بگیرید خونسری خود را حفظ کنید
rateup 4
ratedown 5
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به nazanin شما ریلکس ریلکس ریلکس تر
rateup 4
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:15
پاسخ محدثه به nazanin شما همون بالایی نیستی میگه من جایی رو ندارم برم
rateup 5
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:15
roza
1393/10/10 - 20:14
پاسخ
وای شما چقد خنگین معلومه دیگه رمز رو میشه تغییر داد من منتظرم درست شه برم عوض کنم
rateup 2
ratedown 3
ارسال نظر
Amir Hosein Sarajeh
1393/10/10 - 20:14
پاسخ
آقا لینک این دیتابیس را کسی نداره!؟
rateup 2
ratedown 0
ارسال نظر
محمد امین
1393/10/10 - 20:15
پاسخ
تنها سرگرمی و دلخوشیمون همین فیس نما بود که اینم پرید............... هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خـــــــــــــــــــــــــــــــدا حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
rateup 10
ratedown 0
ارسال نظر
غلیرضا
1393/10/10 - 20:15
پاسخ
واقعا متاسفم که ایرانی هستم. بعد یکسال اینهمه دوست جمع کردیم.یهویی زدن ترکوندن. شماها که هی خوب شد خوب شد میکنین برین ببینین تو کشورهای مثلا بی دین یه وجب سیم خاردار یا بلوک میبینین. اونا دارن خونه های شیشه ای -ماشین شیشه ای-حموم و وان شیشه ای میسازن. حالا ما باید علاوه بر سایتای داخلیمون یه فکریم به حال دهن مردممون کنیم.چون واقعا چفت و بست نداره.برین به آماررررررر این چند ساله نگاه کنین. مخصوصا که جدیدا دارن به همه افراد مشهور داخلی و خارجی میگن که آهااااای ما خیلی عقده ای هستیم.
rateup 7
ratedown 6
ارسال نظر
arshia
1393/10/10 - 20:15
پاسخ
تا زمانی که فس نما نیاد بالا و اوکی نشه من یکی پشت سیستم نمیشینم . خدا لعنت کنه باعث و بانی این هک
rateup 11
ratedown 6
ارسال نظر
armin
1393/10/10 - 20:16
پاسخ
با سلام و احترام.دوست عزیز نظر من چرا منتشر نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 3
ratedown 0
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:16
پاسخ
سلام منم موافقم سایتی که اصلا روش نظارتی نبود و هرکسی با بینهایت تا پیج میتونست هر کاری دلش میخواد انجام بده و از همه بدتر کلی رابطه ها خراب شده اونجا این ها بماند مدیرایی که این همه سنگشونو به سینه میزنید همشون به پیام های خصوصی دست رسی داشتن و همه چیز خونده میشد همون بهتر که چنین سایت مزخرف بی در و پیکری از بین بره این همه هم جوان متخصص نگید اینا همشون ادمای دروغ گوی دزد بودن
rateup 9
ratedown 6
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به ناشناس بهتره کمی تا قسمتی رعایت ادب کنی دوست عزیز!!!! اون احمقی که به شما گفته مدیران به خصوصی دسترسی دارن حرف مفت زده دقیقا" مل خودت!!!!
rateup 7
 ratedown 6
1393/10/10 - 20:28
پاسخ seven به ناشناس همه مدیران دسترسی ندارن داری چرت و پرت میگی مدیر اصلی و برنامه نویس داره اونم برای مواقعی که سو استفاده یا شکایتی بشه چک میکنن اونم هر مدیر سایتی باید داشته باشه پس زر نزن بشین سرجات
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/11 - 10:39
Pit
1393/10/10 - 20:16
پاسخ
سلام همینو کم داشتیم که تو این وضعیت... موفق باشید.لطفا تایمشو اعلام کنید که کی این مشکل برطرف میشه.با سپاس خیر پیش.
rateup 4
ratedown 2
ارسال نظر
saboooooor
1393/10/10 - 20:17
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان من یکی از کاربرای فعال فیس نما هستم خیلی وقته فعالیت میکنم در این سایت یکمدت مدیر سایت بودم و دیدم که چقدر زحمت میکشن مسئولین واقعا مدیریت خیلی سخته و کسی که این کارو انجام داد مطمئنا کسی بوده که مشکل شخصی داشتن چون نمیتونستن ببین سایت بدون اونها هم پیشرفت میکنه با خیال راحت میگم خصوصی کسی چک نشده فیسبوک هر روز یه تخلف توش صورت میگیره و متن و نوشته که توسط هکر نوشته شده بود نشانگر خصومت این شخص با سایت بود نترسید یا حق saboooooor
rateup 13
ratedown 5
ارسال نظر
پاسخ دیاز خانوم به saboooooor سلام ممد خوبی؟ دیازپامم دلم برا همتون تنگ شده برا همه حرکت با دنده سنگینی ها یاسی جونم میبوسمت از همین تریبون خخخخ
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 19:28
عسل تک سوار مدیر خل وچلا
1393/10/10 - 20:17
پاسخ
دوست عزیزی که میگی کسی زحمت نکشیده هر چی بوده یه عده دور هم جم شدیم ....تولدامونو گذروندیم شادی هامونو تقسیم کردیم و شاید خیلیا عاشق و فارغ کنار هم بودیم درست نیست کار همدیگرو کم بدونیم باید دست به دست هم بدیم تا بتونیم باز هم کنار هم باشیم
rateup 11
ratedown 3
ارسال نظر
علی
1393/10/10 - 20:17
پاسخ
همچین اش دهن سوزی هم نبود....این نشد یه سایت دیگه"تا دلت بخواد سایتهای قویتر و متنوع تر وجود داره"انقدر خودتونو دست بالا نگیرید بابااااااااااا والا به غرعااااااااان*
rateup 8
ratedown 12
ارسال نظر
پاسخ مهسا به علی توش زحمت کشیده بودیم باو
rateup 6
 ratedown 2
1393/10/10 - 20:24
farhad4000
1393/10/10 - 20:17
پاسخ
دوستان خودم که دنبالم میگردین بیاین به این ادرس love4000.chata.ir
rateup 4
ratedown 6
ارسال نظر
ماهتیسا
1393/10/10 - 20:17
پاسخ
یکی بگه الان باید چیکاااااااااااااااااار کنیم؟ فیس درست میشههههههههه من فیس میخواااااااااااااااااااااااااااام
rateup 7
ratedown 2
ارسال نظر
مونا
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
اه خاک بر سرتون چقدر آدم دارن فحشتون می دن الان واقعا حالتون خوبه ؟ خوشحالید؟ حق الناس فقط دیوار کسی رو بالا رفتن نیستااااااااا
rateup 6
ratedown 4
ارسال نظر
behi1
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
اووووف نشد؟...سرگیجه گرفتم.نشد؟میشه؟ اووووف.خدایی بدنم درد میکنه.تروقران وصلش کنید خمارم
rateup 6
ratedown 1
ارسال نظر
arsalan147
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
سلام همگی ارسلان تاریخ 1393/10/15فعال میشه لطفا پس از اینکه فیس نما فعال شد منو دنبال کنید arsalan147مرسی
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
محمد رضا
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
بچه ها کسی دیتابیسا داره به منم بده.میخوام ببینم اطلاعات من لو رفته یا نه
rateup 2
ratedown 2
ارسال نظر
حسین بوکس
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
ی نفر بگه دقیقا کی سایت درست میشه بابا ؟؟؟؟؟
rateup 0
ratedown 1
ارسال نظر
مهدی
1393/10/10 - 20:18
پاسخ
جای تاسفه یه شبکه اجتماعی با این تعداد کاربر راحک میکنن واقعا این تعرض به حقوق دو میلیون کاربر این شبکه است امیدوارم زودتر این افراد دستگیر بشن و فیسنما دوباره راه بیفته
rateup 3
ratedown 3
ارسال نظر
مرگ بر امریکا
1393/10/10 - 20:19
پاسخ
اقای قاسپور ی وجهی پرداخت کنید ب گروه اشیانه بهترین انجمن هک ایران تا مشکلتون رو بر طرف کنه جواب ملت رو هم داده باشین هم جواب اون هکر بیشعور ایشششششششششش
rateup 7
ratedown 4
ارسال نظر
محمد حسین
1393/10/10 - 20:19
پاسخ
اگه درس نشه نابود میشم !
rateup 8
ratedown 2
ارسال نظر
پری
1393/10/10 - 20:19
پاسخ
یه سوال اینجا پیش میاد!! اقا اصلا پی ام های ما یا کلا یوزر و پسورد ما چه به دردشون میخوره/؟؟؟ مگه اطلاعات سیاسی محرمانه توش بوده؟؟؟؟؟ دوستانی که خیلی عصبی هستن لطف کنن یه ذره احترامارو نگه دارن مثل ادم ح بزنن مگه طلب کارید؟؟؟ الان میشه ج بدید؟؟ بالاخره چی میشه کلا قطع میشه واس همیشه؟؟؟ ممنون
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:19
پاسخ
دلم برا خانمم تنگ شدهههههههههههههههههههههههههه ایدی فیس نما: mostafa-1995 اگ اینجایی جوابمو بدههههههههههه
rateup 6
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ jenral-arash به اره اینجاس من دیدم ش رفتیم فیس باید عروسی بگیریداااااااااااا
rateup 6
 ratedown 0
1393/10/10 - 20:26
سینا
1393/10/10 - 20:19
پاسخ
شبکه اجتماعی که سیستم امنیتش اینقدر ضعیف باشه و خیلی راحت هک بشه نه تنها برای کاربران ارزشی قائل نبوده بلکه به اعتماد کاربران خیانت کرده است.
rateup 17
ratedown 5
ارسال نظر
tannaz
1393/10/10 - 20:20
پاسخ
:|
rateup 5
ratedown 2
ارسال نظر
نفس
1393/10/10 - 20:20
پاسخ
اقا ما لان چ کار کنیییییییییییییییییییییییییییییییییم وبلاگمو هک نکنننننننننننننننننننننننننن
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
ف.ع
1393/10/10 - 20:20
پاسخ
یه ایمیل داشتم که اونم به فنا رف
rateup 2
ratedown 3
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 20:20
پاسخ
یه مشکل کوچیک بوده بزودی باکمک دوستان حل میشه ازاین اتفاقات زیاد افتاده ....نگران نباشید ....یاحق....شب خوش
rateup 4
ratedown 2
ارسال نظر
saboooooor
1393/10/10 - 20:21
پاسخ
سایت از امشب به کار خودش ادامه میده
rateup 7
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ ف.ع به saboooooor طبق کدوم بیانیه اونوقت؟!
rateup 9
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:24
پاسخ ناشناس به saboooooor صبور سلام اينا توجيه نيستن بجاي طرفداري از سايت دشمن سايتن واقعا بايد متاسف بود براشون
rateup 2
 ratedown 1
1393/10/10 - 23:35
محيا
1393/10/10 - 20:21
پاسخ
كي فيس درست ميشه؟ زدن خب چيكاركنيم ؟ عوض هم كنين بازم هك ميكنن پس الكي خودتون خسته نكنيد. مديرا لطف رسيدگي كنيد انقدر كه به پستا رسيدگي ميكردين خخخخخخخخخخخ الانم ياعلي فيس برگردونيد اميدوارم سيعتر درست بشه.
rateup 6
ratedown 2
ارسال نظر
سارا
1393/10/10 - 20:21
پاسخ
من و تمام دوستانم که ارتباط خارج از نت داریم منتظریم باز بشه و اولین لحظه حذف کاربری بزنیم البته به این موضوع ربطی نداره به خاطر همه پولهای مسخره ای باید خرج میکردی و همه توهین هایی که به نظراتت می شد و این که اونجا شده بود یه پادگان نظامی عوض شبکه اجتماعی رقابت مسخره بین گروه ها که هی خرج کنن تا دیده بشن واقعا مسخره هست ادم واسه رنگ پروفایلش هم پول بده ....فقط اگر احترام و امنیت بود میشد همه اینارو نادیده گرفت ولی.... مطمئنا اگر بعد این کسی باقی بمونه فقط یک سری ایدی دروغین و یک سری بچه که میان برای چت کردن و کارای چیپ
rateup 17
ratedown 6
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به سارا شما حتما" حذف کاربری بزن!!!!!!!!! کاملا" مشخصه از چه قماشی هستی!!!
rateup 8
 ratedown 8
1393/10/10 - 20:32
mostafa-1995
1393/10/10 - 20:21
پاسخ
اقا من دلم برا خانمم تنگ شده جون مادرت درست شو اگ این جایی جوابمو بده خانمی ایدی فیس نما: mostafa-1995 خخخخخ
rateup 8
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ ساویز به mostafa-1995 اه بابا نیس دیگه
rateup 0
 ratedown 1
1393/10/10 - 22:19
مهسا
1393/10/10 - 20:22
پاسخ
اخ عکسامون چی میشه چقد زحمت کشیدیم ای بابا دوستان اگ درست بش میش دوباره از همون اکانت قبلی استفاده کرد یا اینکه همه چی به فنامیره؟؟؟
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
پوریا
1393/10/10 - 20:23
پاسخ
میناااااااااااااااااا........ اگه صدای منو میشنوی لایکم کنم خخخخخخخخخخ چیه؟ هیچی پیچ پیچیه هههههههههههههه
rateup 13
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ نیلوفر به پوریا پوریاااااااا خوددی؟
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/11 - 09:01
حاج ياسين مولايي
1393/10/10 - 20:23
پاسخ
$$$$$$$&& جواب همه تون اينجاس $$$$$$$$$$$ فيس نما ديگه پريده ، شايد دوباره تاسيس شه اما ديگه اطلاعاتتون نيس ،&&&&& خوبه خوده خبر گذاري گفته هک شده &&&&& البته اگه پول ب کي ک هک کرده بدن شايد سايت و در اختيارشون بزاره @@@@ بخون @@@@@
rateup 7
ratedown 2
ارسال نظر
محمد رضا
1393/10/10 - 20:24
پاسخ
لطفا بگید چطور میشه دیتابیس را گیر آورد
rateup 8
ratedown 0
ارسال نظر
پاسخ حمید به محمد رضا هرچه زودتر درستش کنیییییییییییییدددددددددددددددد
rateup 2
 ratedown 1
1393/10/10 - 21:17
پاسخ حمید به محمد رضا هرچه زودتر درستش کنیییییییییییییدددددددددددددددد
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:17
پاسخ حمید به محمد رضا هرچه زودتر درستش کنیییییییییییییدددددددددددددددد
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:17
nazanin
1393/10/10 - 20:24
پاسخ
نه محدثه جان ..اون یکی دیگه ست جانم
rateup 1
ratedown 1
ارسال نظر
پری
1393/10/10 - 20:24
پاسخ
اینکه میگن فیسنما رایگان نبوده ینی چی؟؟؟؟؟ میشه یکی بگه!!
rateup 4
ratedown 1
ارسال نظر
داداش حسین
1393/10/10 - 20:24
پاسخ
بچه ها الان رگورد نظرات اینجا شکسته میشه خخخخ زنده باد فیسنما
rateup 9
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به داداش حسین زنده باد فیس نما زنده باد ایران و ایرانی D:
rateup 3
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:36
شهداد
1393/10/10 - 20:24
پاسخ
در اولین فرصت ممکن حذف کاربری خواهم زد اعتماد که از دست برود رفته
rateup 10
ratedown 9
ارسال نظر
saboooooor
1393/10/10 - 20:25
پاسخ
محیا تو فیس بوک امنیتش خیلی کمتر کد امنیتی اصلا میدونی چی هست بخاطر اینکه نتونن با یه برنامه خیلی راحت هکت کنن مثل فیس بوک مطمئن باشید الان همه هم مدیرا هم خود ما بیشتر هوشیار میشیم
rateup 4
ratedown 3
ارسال نظر
محيا
1393/10/10 - 20:25
پاسخ
ماشالله چقدر دل همتون پره اگه انقد بده چرا عضوهستيد خب نيايد والا منكه فيس دوست دارم بخاطر دوستاي فيس ميام اميدوارم زودتر حل شه
rateup 13
ratedown 3
ارسال نظر
...............................
1393/10/10 - 20:26
پاسخ
ناشناسی که گفتی باید سر این دو سه جوان را برید جنابعالی چیکار کردی واسه مملکتت که داری اینطور خوذدتو میکشی.با این افکار فتنه برانگیزتون فقط کمک میکنین به دشمنای مملکت
rateup 14
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ماهتیسا به ............................... افرین منم موافقم دمت گرم
rateup 15
 ratedown 4
1393/10/10 - 20:33
پاسخ فیس نمایی هستم به ............................... غلط کرده......سره خودشو ببرن ...
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:43
پاسخ ارشا به ............................... موافقم
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:23
...............................
1393/10/10 - 20:26
پاسخ
ناشناسی که گفتی باید سر این دو سه جوان را برید جنابعالی چیکار کردی واسه مملکتت که داری اینطور خوذدتو میکشی.با این افکار فتنه برانگیزتون فقط کمک میکنین به دشمنای مملکت
rateup 6
ratedown 4
ارسال نظر
Reza
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
ای بابا دهنمون که سرویس کردین شماهاااااااا... حالا که اینجوری شد منم میرم فیس بوک رو هک میکنم.
rateup 10
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ r--e--z--a به Reza منم میام داداش بریم خخخ
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/10 - 23:09
saboooooor
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
سایت امشب ساعت 12 شروع به کار میکنه خیالتون راحت ما معتادان فیس نما هستیم هیچ جا نمیریم همینجا هستیم خخخخخخخخخخخ
rateup 22
ratedown 5
ارسال نظر
پاسخ ساویز به saboooooor ینی یه دیقه دیه وصله؟
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/10 - 23:51
پاسخ علیرضا به saboooooor خدا کنه خخخخخخخخ
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 00:27
پاسخ ساویز به saboooooor نشد که!!! حتما ه دخه دیه وصله خخخخخخخخخخخ
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 00:58
عليرضا
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
ايراني يعني پاپ آپ،ايراني يعني شيرترونيکس،ايراني يعني دروغ،سانسور ، ارسال اسپم ، ميبالم که ايرانيم :)))) قربون دست اقا يا خانم هکر
rateup 20
ratedown 11
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به عليرضا اشتباه منفی دادم، از منفی یکی کم کن به مثبت اضافه کن!
rateup 3
 ratedown 2
1393/10/10 - 21:40
عسل تک سوار مدیر خل وچلا
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
دلممممممممممممممممم تگه برا فیس نماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
rateup 15
ratedown 4
ارسال نظر
محيا
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
چقدر دلتون پره اگه انقد مشكل داريد پ چرا عضويد ها؟ بجا اين حرفا راهكار بديد كه فيس درست بشه . منكه دلم برا دوستام تنگ شده .
rateup 10
ratedown 3
ارسال نظر
حباب فا
1393/10/10 - 20:27
پاسخ
2.000.000 میلیون نبود 1.200.000 خرده ای هزار نفر بود بعدشم ما ایرانی ها هر کدوم با چند تا ایمیل معمولا عضو میشم تو این سایتها کلا 500.000 نفر عضو داشت میدونم این نظر منتشر نمیشه ولی همینکه مدیرای سایت dana بدونن کاربرای فیسنما چند نفر بوده خوبه خخخخخخخخخخخخخخخخخ باید فیسبوک رو از فیلتر در بیارن امنیتش بیشتره
rateup 14
ratedown 3
ارسال نظر
دخی اس اسی
1393/10/10 - 20:32
پاسخ
بیاید این سایتhttp://fatemeyon.ir یه سایت مذهبیه امشب شب امامت امام زمان شاد باشید
rateup 7
ratedown 7
ارسال نظر
پری
1393/10/10 - 20:34
پاسخ
بچه ها هرکی اینجا کامنت میزاره به همون اسمه کاربریش تو فیس بزاره پیدا کنیم هموووووو
rateup 8
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به پری الان خودت گذاشتی مثلا؟
rateup 3
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:41
Reza
1393/10/10 - 20:35
پاسخ
ای بابا دهنمون که سرویس کردین شماهاااااااا... حالا که اینجوری شد منم میرم فیس بوک رو هک میکنم.
rateup 13
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ ارشا به Reza بروهک کن اگه تونستی خخخ
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:26
...
1393/10/10 - 20:35
پاسخ
آره فیسبوک رو از فیلتر در بیارید .. راستتتتتتتتت میگهههه امنیتش بیشترهههههههه موافقای فیسبوک لایک کننن..
rateup 30
ratedown 27
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به ... فیس بوک امنیت نداره اصلا فقط فسادش بیشتره
rateup 72
 ratedown 16
1393/10/10 - 20:41
پاسخ ناشناس به ... فیس بوک امنیت نداره اصلا فقط فسادش بیشتره
rateup 14
 ratedown 25
1393/10/10 - 20:41
پاسخ ناشناس به ... زرشک
rateup 14
 ratedown 15
1393/10/10 - 20:46
ناشناس
1393/10/10 - 20:40
پاسخ
سلام خوشحالم سایتی با این شکل که هیچ نظارتی روش نبود و همه پیام ها خونده میشد و حریم خصوصی توش معنا نداشت از بین رفته شخصا چندین بار به مدیرا گفتم پیامها کنترل میشه ولی کسی رسیدگی نکرد چون خودشون از وجود اصلاعات کاربران سوءاستفاده میکردن از عکسا و شماره تماس ها امیدوارم هیچ وقت برنگرده
rateup 17
ratedown 13
ارسال نظر
پاسخ پری به ناشناس میتونم بپرسم شا از کجا میدونستید که پیاما خونده میشه؟
rateup 6
 ratedown 7
1393/10/10 - 20:49
پاسخ ناشناس به ناشناس اگر از حریم خصوصی کاربرا سواستفاده میشده پس خیلی بیجا کردی عضوش بودی!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فردای قیامت رو یادت بیار و بعد حرف مفت بزن!!!!!
rateup 8
 ratedown 7
1393/10/10 - 20:50
پاسخ فیس نمایی هستم به ناشناس بابا تهمت نزن ای بابا اینم شد یه فرصت واسه یه مشت حرف مفت زن
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/10 - 22:46
saboooooor
1393/10/10 - 20:40
پاسخ
هرکس این نظراتو میخونه امشب ساعت 12 در سایت شبکه وزین فیس نما منتظرتون هستم منم خودم هم میام هرکی نیاد ترسو هست باید حمایتمون به عنوان یه ایرانی از شبکه ایرانی اعلام کنیم
rateup 15
ratedown 10
ارسال نظر
پاسخ ملینا به saboooooor سلام از کجا میدونی ساعت12 وصل میشه؟
rateup 6
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:45
پاسخ یه نفر به saboooooor صبور خانم شما از کجا میدونی امشب فیس راه میفته؟؟!! لطفا جواب بدید
rateup 6
 ratedown 1
1393/10/10 - 20:45
پاسخ خودمم به saboooooor صبور خانم نیست اقاست.هههههههه ساعت 12 . 1 فعال میشه
rateup 2
 ratedown 1
1393/10/10 - 21:38
پاسخ ناشناس به saboooooor اینم مثل بیانیه ساعت یکشونه که همچنان داره تمدید میشه! بذار قاسمپور یک کم استراحت کنه بتونه پولاشو بشماره!
rateup 9
 ratedown 3
1393/10/10 - 21:42
بایید
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
بیایید دور هم خوش باشم royatak.com و برای درست شدن فیس دعا کنیم :)
rateup 3
ratedown 4
ارسال نظر
r--e--z--a
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
پس کی درست میشه؟دلم برا رفیقام تنگ شده
rateup 3
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ناشناس به r--e--z--a اوهوم منم
rateup 4
 ratedown 1
1393/10/10 - 21:20
دخی اس اسی
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
بچه ها منو میشناسید خیلی معروفماااااااااااااااااااااااااا دختر استقلالی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ این سایتو فراموش نکنید پستا من به اسم عباسی http://fatemeyon.ir امامت امام زمانو به همتون تبریک میگم
rateup 7
ratedown 5
ارسال نظر
mohammad
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
اخه یکی نیس بگه اول درس حسابی برین مهارتش رو کسب کنید بعد سایت بزنید یه دونه اسکریپت آماده رو ادیت میکنن میندازن رو هاست بعد با تبلیغات مردم رو می کشن که ثبت نام کنن اه باو بیخی یه هات اسپوت بندازین رو سیستمتون برین فیس حال کنین
rateup 13
ratedown 0
ارسال نظر
mohammad
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
اخه یکی نیس بگه اول درس حسابی برین مهارتش رو کسب کنید بعد سایت بزنید یه دونه اسکریپت آماده رو ادیت میکنن میندازن رو هاست بعد با تبلیغات مردم رو می کشن که ثبت نام کنن اه باو بیخی یه هات اسپوت بندازین رو سیستمتون برین فیس حال کنین
rateup 5
ratedown 2
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
بچها بیاین همین جا چت کنیم خب
rateup 5
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ غزل به باش بیا سلام اصا؟؟خخخخخ
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:19
پاسخ ساویز به نه که تا حالا گل لگد میکردیم؟!
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/10 - 23:54
پاسخ ارشا به من دوستام اینجا نیستن تازه شکلکای فیسم نیس حال نمیده
rateup 1
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:28
ناشناس
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
واقعا دانا چه مردو نه ای کرده از فیس نما اینهمه حمایت کرده خداکنه فردا برای این سایت مشکل پیش نیاد چون به دانا هم حساسن
rateup 8
ratedown 1
ارسال نظر
nazanin
1393/10/10 - 20:41
پاسخ
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حالا چی میشه!!! یکی جواب منو بده لطفا....من اطلاعات قبلیمو پاکردم تو فیسنما...بازم میتونن بهشون دسترسی داشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوووووووووون هرکی دوس دارین جوابمو بدین.
rateup 6
ratedown 1
ارسال نظر
آرمین(مدیر گروه فرشته)
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
خداییش حیف شد دوستای خوبی داشتیم اونجا جمعی صمیمی و با محبت امیدوارم هر چه زودتر مشکل برطرف بشه و قوی تر از قبل به کار خودش ادامه بده
rateup 9
ratedown 4
ارسال نظر
پاسخ saboooooor به آرمین(مدیر گروه فرشته) خیالت راحت باشه همون اطلاعات با همون پیج سرجاش هست امشب ساعت 12 شب فیش شروع به کار میکنه
rateup 9
 ratedown 3
1393/10/10 - 20:46
hossien--tanha
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
حیف شد واقعنی :( بهترین سرگرمی بود برام حتی در کنار لاین و وایبر بازم میومدم اینجا چون 3 اله اینجام و روزای خوبی داشتم اینجا با دوستای مجازیم :(
rateup 13
ratedown 2
ارسال نظر
مهسا
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
من اسم کاربریم m-a-h-s-a-f-c-b-8بود کی منو میشناسه؟؟؟ خخخخخ
rateup 9
ratedown 9
ارسال نظر
پاسخ mohamad به مهسا من میشناختم ولی یادم رفت
rateup 3
 ratedown 1
1393/10/10 - 21:36
زینت
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
اقا دلم برای عموم تنگ شده چرا اینجوورییییییییییی شده !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 7
ratedown 4
ارسال نظر
seven
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
اين كه كار اشنا هست مشخصه كسي كه نمك نشناس بود اغده اي بود خاك تو سرش حالا هك كرد پولمو كه ندزديده گاو صندقمو نبرده انقد تعريف نميخواد اين كسي كه اينكارو كرده خودش ميدونه ...كاربراي فيسنما سايت به محض درست شدن وارد ميشن دوباره ضمنا اينكه ضد سايت وجود داره عامل پيشرفته سايته لايـــــــــــــــــــــــــــك خاك تو سر حسوداش
rateup 29
ratedown 9
ارسال نظر
تانیا
1393/10/10 - 20:42
پاسخ
فقط میتونم بگم واس این هکرا متاسفم که این همه بیکارن واقا متاسفم
rateup 27
ratedown 13
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
خیلی ناراحتم که الان ارتباطم با دوستام توی فیس قطع شده :( دوستای خوبی دارم فقط دوباره میخوام آن شم همین میشه هر وقت وصل شد اطلاع بدین
rateup 10
ratedown 9
ارسال نظر
پاسخ سورنا به ناشناس با سلام ، من خودم حدود 6 ماه پیش به مدیر ارشد (عادل) خبر دادم که فیس نما دارای یه حفره امنیتی یا همون بهتر بگم باگ هست . ولی مدیر ارشد به جای بررسی به من توهین کرد و گفت فیس نما از تیم امنیتی بزرگی برخورداره و مسدود شدم. و منم دیگه بیخیال کمک شدم. و اینم بگو کلا هک یا دیفیس کردن یک سایت ایرانی کار اشتباهی هست. و من مطمئن بود آخرش یکی دیگه پیدا میشه که این سایتو هک کنه .
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 23:46
r--e--z--a
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
کی درست میشه پس؟دلم برا رفیقام تنگ شده
rateup 7
ratedown 7
ارسال نظر
saboooooor
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
دانا از ایران حمایت کرده وقتی ایران تو جام جهانی مقابل ارژانتین نمایش خوبی نشون داد مغرور بودیم اره ما همه ایرانی هستیم و دانا هم از ایران با غرور حمایت میکنه
rateup 10
ratedown 7
ارسال نظر
محمد رضا
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
نازنین .....................................وای ....
rateup 8
ratedown 3
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
دانا مچکریم. دانا چیزای خوبی نوشته ها
rateup 8
ratedown 7
ارسال نظر
زینت
1393/10/10 - 20:44
پاسخ
چه همه معتاد داشته این فیس نما ههههههه
rateup 15
ratedown 2
ارسال نظر
پاسخ ارشا به زینت عارهع من خودم یکی ازمعتاداشم از24ساعتشبانه روز 48ساعتشو توفیس بودم یکی ازپایه هاش بودم:)
rateup 0
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:31
نگار19
1393/10/10 - 20:45
پاسخ
بچه ها من خیلی دلم گرفته آخه به این شبکه عادت کردم کاش هر چه زودتر مشکلش برطرف بشه!
rateup 22
ratedown 10
ارسال نظر
sda
1393/10/10 - 20:45
پاسخ
اقا ینی چی هک شده؟"!!!!!!!!!!! رمزا و اسمای کاربریمونو کجا گذاشتن/؟؟؟ از اولشم نباید ب چیزای ایرانی اعتمادمیکردم
rateup 17
ratedown 8
ارسال نظر
ppppary
1393/10/10 - 20:47
پاسخ
واییییی چقد واسه پیجم زحمت کشیده بودمو وقت گذاشتم. حالا چی میشه برمیگرده پیجمون یا باید از صفر شرو کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
rateup 7
ratedown 4
ارسال نظر
دخی اس اسی
1393/10/10 - 20:47
پاسخ
http://fatemeyon.ir خوب بیایید سایت ما دیگه کلی مطالب اموزنده گذاشتم
rateup 12
ratedown 3
ارسال نظر
ناشناس
1393/10/10 - 20:47
پاسخ
اقا کجا گذاشتن رمزا و اسمای کاربریمونو؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
rateup 8
ratedown 2
ارسال نظر
حمید
1393/10/10 - 20:47
پاسخ
یکی به این بشگاه خبرنگاران بگه چرا دروغ نوشته. پس این چیه.
rateup 8
ratedown 3
ارسال نظر
امین
1393/10/10 - 20:47
پاسخ
امیدوارم حداقل اطلاعات مردم دست دیگران نیفتد..اون همه دختر با شماره موبایلشون میومدند یکیش خواهر خودم.خواهشا اگر انسانی و وجدان داری و حلال به دنیا آمدی و دارای پدر ومادر هستی اطلاعات را پخش نکن..به اندازه کافی دهن مدیران آنجا را سرویس کردی..
rateup 54
ratedown 3
ارسال نظر
پاسخ صبا به امین شماره تلفن هیچی.عکس! بدبختی عکسه بابا!
rateup 9
 ratedown 2
1393/10/10 - 21:17
پاسخ ناشناس به امین اخ گفتی عکسم ب فنا رفت
rateup 7
 ratedown 0
1393/10/10 - 21:47
پاسخ ارشا به امین راس میگه عکسامونوبگو واسه دوستامون گذاشتیم خداکنه پخش نشه هرکی هس حداقل یه ذره وجدان داشته باشه اینکارونکنه
rateup 2
 ratedown 0
1393/10/11 - 11:32
ناشناس
1393/10/10 - 20:48
پاسخ
سایت کی درست میشه؟!میشه حدود بگید!!
rateup 11
ratedown 4
ارسال نظر
ترسا
1393/10/10 - 20:48
پاسخ
باشگاه خبرنگاری صدا سیما خیلی ...فکر کنم خیلی دشمنه با فیسهههههههههههههههههههه
rateup 19
ratedown 6
ارسال نظر
saeed
1393/10/10 - 20:50
پاسخ
همش تقصیر داعشه خخخخخخخخ
rateup 77
ratedown 1
ارسال نظر
پاسخ meyxone به saeed با سلام خدمت همه دوستان اغا جمع کنید این چه وضعشه ایشالا فــــــــیسنــــــــــــــــــــــما به قدرت به کار خودش ادامه میده... اون اغاییونی که ادعای شاخی دارن من در خدمتشونم meyxone@nimbuzz.com reza@nimbuzz.com یا حق