شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1401/05/14 شناسه خبر: 1888031
فرمانده سپاه:

جز خدمت به مردم کار دیگری نباید انجام داد/ تا مردم سیل‌زده سامان نگیرند کار را رها نمی‌کنیم

جز خدمت به مردم کار دیگری نباید انجام داد/ تا مردم سیل‌زده سامان نگیرند کار را رها نمی‌کنیم
سردار حسین سلامی گفت: تا آخرین بیل از گل و لای از خانه مردم خارج نشود از این منطقه خارج نخواهیم شد و تا زندگی مردم سامان نیابد، مردم را رها نمی‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، سردار حسین سلامی ظهر امروز با حضور در جمع سیل‌زدگان مزداران، ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله (ع) و همچنین همدردی با مردم مصیبت‌دیده مزداران، اظهار کرد: این مصیبت‌ها آزمایش الهی است، ولی خداوند به صبرکنندگان بشارت داده است؛ باید ابتدا صبر بر این مصیبت کرد، صبر بر این حادثه‌ای که این روزها اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: از نزدیک شاهد مشکلات عزیزان بودیم، هر چند بخواهیم خود را جای شما بگذاریم امکان‌پذیر نیست چون ما در زمان محدود اینجا هستیم و شما با مشکلات درگیر هستید.
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: باید از زحمات مسئولان، گروه‌های جهادی و عزیزانی که در این مدت به خدمت‌رسانی به مردم منطقه مشغول بودند، تشکر کرد؛ ساماندهی به منطقه زمان‌بر است و باید مردم صبوری کنند.

سردار سلامی افزود: تجربه اول ما نیست، زلزله‌های بزرگی همچون بم، سرپل ذهاب و سیل‌های عظیمی در خوزستان، آق قلا و پل‌دختر را پشت سر گذاشتیم؛ تجربه ما در این حوزه زیاد و عشق ما به خدمت‌رسانی به مردم فراوان است؛ این گونه نیست که مردم را رها کنیم و پای کار شما ایستاده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه در بروز این حادثه هیچ کسی مقصر نیست، تصریح کرد: در این زمان کاری جز خدمت به مردم نباید انجام داد، تا آخرین بیل از گل و لای از خانه مردم خارج نشود از این منطقه خارج نخواهیم شد، تا زندگی مردم سامان نیابد مردم را رها نمی کنیم.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: استان تهران و سپاه همه امکانات را بسیج کرده و باز هم پیگیری می‌کنیم و از موسسات و وزارتخانه‌های مختلف امکانات را بسیج می‌کنیم.

سردار سلامی گفت: محیط کوچک و ترافیک ماشین‌آلات زیاد است، شاید نتوان بیش از این تجهیزات برای سرعت دادن به کار وارد منطقه کرد ولی کارها در گرو صبر و حوصله مردم است؛ مطمئنم زمانی را خواهید دید که خبری از این گل و لای و این وضعیت نخواهد بود و با آرامش در مزارع خود کار خواهید کرد و البته هیچ چیزی جز آرامش مردم آرزوی ما نیست.

انتهای پیام/*

https://newosroom.dana.ir/1888031
ارسال نظر
نظرات