شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 07:55 منتشر شده در مورخ: 1401/05/06 شناسه خبر: 1886038
سی امین سفر استانی دولت؛

رئیس جمهور وارد استان همدان شد

رئیس جمهور وارد استان همدان شد
حجت‌الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور کشورمان صبح شنبه در قالب سی امین سفر استانی خود به همراه ورزا و معاونین وارد فرودگاه همدان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صبح پنجشنبه حجت الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور کشورمان در قالب سی امین سفر استانی خود وارد فرودگاه همدان شد.

برخی از وزرای کشور و معاونین و نمایندگان ویژه رئیس جمهور برای سفر به شهرستان‌های دهگانه و تهیه گزارشی از مشکلات و ظرفیت‌های استان همراه ایشان هستند. سفر به شهرستان کبودراهنگ و دیدار عمومی با مردم این شهرستان در ساعت ۸ صبح سالن ورزشی ولایت از اولین برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور در استان همدان است.

دیدار با مردم دارالمومنین همدان ساعت ۱۱ صبح در سالن ورزشی شهید سلیمانی، جلسه با نخبگان و برگزیدگان اقشار مختلف مردم در حوزه‌های مختلف از سراسر استان همدان، حضور در جلسه شورای اداری استان و نشست با خبرنگاران در راستای تشریح دستاوردهای سفر از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در سی امین سفر استانی رئیس جمهور است.

وزرا و معاونین و نمایندگان ویژه رئیس جمهور در تمام شهرستان‌های استان همدان حضور یافته تا با مسائل و ظرفیت‌های استان آشنا شوند و در جلسه شورای اداری گزارش سفر را برای مصوبات نهایی ارائه دهند.

 

https://newosroom.dana.ir/news/1886038.html/share
ارسال نظر
نظرات