شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:59 منتشر شده در مورخ: 1400/10/24 شناسه خبر: 1800377
آیت الله رئیسی تاکید کرد؛

لزوم صادرات صنایع دستی جزیره هرمز/ دستورات لازم برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری جزیره صادر شد

لزوم صادرات صنایع دستی جزیره هرمز/ دستورات لازم برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری جزیره صادر شد
رئیس جمهور در بدو ورود به جزیره هرمز از نمایشگاه صنایع دستی بانوان این جزیره بازدید کرد و گفت: لازم است صنایع دستی این جزیره در حوزه صادرات نیز قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ آیت‌‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور که در دومین روز سفر هیئت دولت به استان هرمزگان وارد جزیره هرمز شد و با مردم ولایتمدار این جزیره به گفت و گو پرداخت.

آیت الله رئیسی در این بازدید میدانی از نزدیک در جریان مشکلات این مردمان جزیره نشین قرار گرفت و به استاندار هرمزگان دستور داد هر چه سریع‌تر برای رفع مشکلات مردم این جزیره اقدام کند.

وی ضمن بازدید از از نمایشگاه صنایع دستی مردم در این جزیره زیبا ، از مسئولان استانی خواست تا نسبت به این صنعت اقدامات جدی صورت گیرد.

رئیس جمهور در ادامه حضور در جزیره هرمز از رینگ دور این جزیره بازدید کرد و برای برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری این منطقه دستورات لازم را صادر کرد.

دیدار با خانواده شهید عباس زراعت و تاکید بر رسیدگی به خانواده معظم شاهد، بازدید از بافت قدیم جزیره هرمز و بررسی مسائل بهداشت و درمان جزیره هم از دیگر برنامه‌های ابراهیم رییسی در این سفر چند ساعته بود.

انتهای پیام/

https://newosroom.dana.ir/1800377
ارسال نظر
نظرات