شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:59 منتشر شده در مورخ: 1400/10/22 شناسه خبر: 1800135
میانگین سنی‌مان بالاست؛

شمسایی: یک مربی اسپانیایی هم به کادر فنی تیم ملی اضافه خواهد شد/ در فوتسال تغییر نسل می‌دهیم

شمسایی: یک مربی اسپانیایی هم به کادر فنی تیم ملی اضافه خواهد شد/ در فوتسال تغییر نسل می‌دهیم
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: یک مربی خارجی که به احتمال زیاد اسپانیایی است به کادر فنی اضافه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحید شمسایی در مورد حضورش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: این سکان سخت نصیب من شده است و من به نمایندگی از همه مربیان در تیم ملی حضور دارم. مربیانی که از روز اول به عنوان بازیکن از آنها یاد گرفته‌ام و اکنون در کسوت مربیگری حاضر خواهم شد. در جلسه‌ای که با عزیزی خادم و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال داشتم قرار شده یک برنامه درازمدت برای آینده فوتسال داشته باشیم تا بتوانیم یک تغییر نسل در فوتسال ایجاد کنیم. همان طوری که در سال ۲۰۰۵ با دو

رودگر کارهایی را انجام دادیم و در دوره بعد از آن در جهان سوم شدیم.
وی در مورد کادر فنی تیم ملی فوتسال گفت: شهاب سفال‌منش و نظری که یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا بوده در این کادر حضور دارند و از سوی دیگر یک مربی خارجی که به احتمال فراوان اسپانیایی است به جمع کادرفنی ما اضافه خواهد شد. 
سرمربی جدید تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد اینکه قصد جوان‌گرایی در بازیکنان تیم ملی را دارد به شبکه سه گفت: کار مهم ما همین است که تغییر نسلی در فوتسال بدهیم. سه سال دیگر جام جهانی در پیش داریم، اکنون میانگین سنی تیم‌های لیگی ما بالاست، ما می‌خواهیم جام جهانی اول را یک جام جهانی هدف قرار بدهیم و در جام جهانی بعدی به دنبال نتیجه باشیم.
 
انتهای پیام
https://newosroom.dana.ir/1800135
ارسال نظر
نظرات