گروه : استانها
همه مسئولان برای خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان مرد میدان شدند/ از بازدید سرزده رئیس جمهور تا حضور دل‌گرم‌کننده سردار سلامی
بازار روز، ابزار کنترلی برای دسترسی شهروندان به انواع کالا با قیمت مناسب/ بازارهای روز و جمعه‌بازار زنجان به زودی دایر می‌شوند
اشتغالزایی و کارآفرینی در روستاها با کاشت گیاهان دارویی/ احداث صنایع تبدیلی برای جلوگیری از خام فروشی گیاهان دارویی
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور مطرح کرد؛

توجه ویژه وزیر کشور به رونق اقتصادی مرزنشینان/ جمعیت ۷۵۰ میلیونی کشورهای همسایه؛ فرصتی مغتنم برای توسعه تجارت در سیستان و بلوچستان

کوشش تبار از توجه ویژه وزیر کشور به رونق اقتصادی مرزنشینان خبر داد و گفت: جمعیت ۷۵۰ میلیونی شرق و جنوب کشور فرصتی مغتنم برای توسعه تجارت در سیستان و بلوچستان است.
گزارشی به مناسبت روز زن؛

۱۶ زنی که تابوی یک شغل مردانه را در ایران شکستند/ کرج؛ خاستگاه اولین ایستگاه آتش‌نشانی زنان در خاورمیانه

آنچه در ادامه می خوانید گزارشی از اراده و عزم زنانی است که علی رغم سختی ها و مخالفت ها قدم در راهی سخت، پر خطر اما جذاب گذاشته اند تا عزم و اراده خود را به نمایش بگذارند.
یکی از سران طوایف سیستان و بلوچستان:

حضور، وحدت و اطاعت مردم از رهبری؛ رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/ توسعه، پیشرفت و آبادانی ثمره ۴۳ سال تلاش

حاج محمد مهدی گرگیچ یکی از بزرگان و ریش سفیدان طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان گفت: با گذشت چهل و سه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران همچنان وحدت، تبعیت از ولایت و همراهی توده مردم با انقلاب و نظام رمز موفقیت به شمار می‌رود.
در میزگرد رسانه‌ای عنوان شد؛

دانشگاه‌ها فلسفه وجودی و شخصیتی حضرت صدیقه کبری را به جوانان معرفی کنند/ دستیابی به جامعه متعالی، بدون نقش‌آفرینی بانوان غیرممکن است

اساتید حوزوی و دانشگاهی استان هرمزگان بر لزوم شناساندن نقش وجودی و شخصیتی حضرت زهرا(س) به جوانان تاکید و بر دستیابی به جامعه متعالی با پررنگ شدن نقش آفرینی بانوان تاکید کردند.
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:

مدیران قضایی و اجرائی که ترک فعل آنان محرز شود تحت تعقیب قرار می‌گیرند

حجت‌الاسلام براتی زاده گفت: چنانچه برای ما حرز شود که یک مدیر و یا مسؤول چه در دستگاه قضایی و چه در نهادهای اجرایی استان در انجام وظایف و تکالیف قانونی خود قصور کرده باشد، در هر منصب و جایگاهی که باشد، تحت تعقیب قرار می‌گیرد.
نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس:

احداث سیل‌بند خرم برای شهرستان رودبار جنوب نیاز است

منصور شکراللهی با تأکید بر اینکه احداث سیل بند خرم برای شهرستان رودبار جنوب نیاز است، گفت: رودبار جنوب دارای رودخانه‌های زیادی است و نظر بر این است تا سیل‌بند خرم از جیرفت تا زهکلوت احداث شود که البته تأمین اعتبار آن بسیار است و مسئولان پیگیر هستند.
زندگی متفاوت مادرانه؛

صبری زهرایی؛ توشه راه همسری عاشق/ سنگینی بار زندگی بر دوش مادری که پدرانه کار می‌کند

برخی مادران و زنان طوری سخت زندگی می‌کنند که تنها صبر زهرایی می‌تواند ناهمواری‌های زندگی‌ را هموار کند.
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی عنوان کرد؛

"فاطمه" و "زهرا" صدرنشین نام‌های انتخابی نوزادان دختر در خراسان شمالی طی سال ۱۴۰۰

علی زاهدی‌نیا گفت: نام های فاطمه، زهرا، رستا، آوا و آسنا به ترتیب با فراوانی های ۱۶۲، ۱۱۲، ۱۰۳، ۸۱ و ۷۷ در جایگاه اول تا پنجم جدول فراوانی اسامی منتخب دختران خراسان شمالی قرار دارد.
در گفت‌وگو با مسئولان استانی مطرح شد؛

بازار روز، ابزار کنترلی برای دسترسی شهروندان به انواع کالا با قیمت مناسب/ بازارهای روز و جمعه‌بازار زنجان به زودی دایر می‌شوند

طبق اعلام مسئولان، بازارهای روز و جمعه‌بازار شهر زنجان به زودی دایر می‌شود تا ضمن جلوگیری از تجمع دستفروشان در نقاط مختلف شهر و ایجاد ازدحام و ترافیک، انواع کالا با قیمت مناسب به دست شهروندان برسد.
موج همدلی در جنوب کشور هر روز طوفانی‌تر می‌شود؛

همه مسئولان برای خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان مرد میدان شدند/ از بازدید سرزده رئیس جمهور تا حضور دل‌گرم‌کننده سردار سلامی

در دولت کریمه که مسئولان آن از افراد انقلابی به شمار می روند؛ در سیل های اخیر جنوب کشور بند کفش های خود را محکم تر از پیش بستند و به ارائه خدمات به سیل زدگان پرداختند.
به دنبال کشف گور دسته‌جمعی از شهدای مسجد گوهرشاد مطرح شد؛

فاجعه گوهرشاد؛ سوغات سوزناک آتش پهلوی بر چادر فاطمی/سرخاب سفیدآب غرب برای روتوش پهلوی

کارشناس ارشد تاریخ کشورمان می گوید: محتمل شدن کشف گور دسته‌جمعی از شهدای مسجد گوهرشاد در این روزها، بهانه ای شد برای بازخوانی آن فاجعه هولناک که سوغات سوزناک آتش پهلوی بر چادر فاطمی این ملت بود، تا بار دیگر پرده از سرخاب سفیدآب غرب با هدف روتوش جنایات پهلوی برداشته شود.
در میزگرد مطرح شد؛

مادران پایه زندگی فرزندان/ زنان نقش بسزایی در تحقق سبک زندگی اسلامی دارند

نقش بانوان در نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی بسیار ویژه است و در مقابله با تهاجم فرهنگی و آسیب های اجتماعی تاثیر گذار می باشد.
به مناسبت سالروز تولد امام خمینی (ره)؛

عکس/خانه پدری امام خمینی(ره) در خمین

حضرت آیت الله العظمی سیدروح الله موسوی خمینی در اول مهر سال ۱۲۸۱ شمسی برابر با بیستم جمادی الثانی ۱۳۲۰ قمری، همزمان با زادروز حضرت زهرا (س) در شهرستان خمین به دنیا آمدند.
گزارش ویدیویی؛

فرشته‌ای از جنس مادر

بیستم جمادی‌الثانی هر سال، روزی پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان، فرزندان با محبت و همسران با وفا.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان مطرح کردند؛

حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی بی‌نظیر برای عالم بشریت/ الگوپذیری از دخت نبی مکرم اسلام، راه رهایی از جنگ نرم

شماری از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای زنان و دختران امروز است، گفتند: اهل سنت نسبت به اهل بیت محبت و مودت دارند.